w , , , ,

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Zginęło 2 młodych mężczyzn

tragiczny-wypadek-na-mazowszu.-zginelo-2-mlodych-mezczyzn

W sobotę nad ranem doszło construct tragicznego wypadku drogowego w powiecie makowskim w województwie mazowieckim, w którym zginęły dwie młode osoby. Według informacji podanej przez rzeczniczkę Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, policja nadal ustala okoliczności i przyczyny wypadku.

Wypadek wydarzył się po godz. 3 rano w miejscowości Zamość niedaleko Makowa Mazowieckiego. Kierujący pojazdem marki Ford S-MAX na prostym odcinku drogi powiatowej z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, wjechał construct przydrożnego rowu i dachował – przekazała rzeczniczka.

Niestety, tragiczne wypadki drogowe to niestety zdarzenia, które niestety zdarzają się na polskich drogach. W sobotę nad ranem miało miejsce kolejne, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn z powiatu makowskiego. 20-letni kierowca i 30-letni pasażer ponieśli śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń w wyniku wypadku.

Policja pod nadzorem prokuratora już pracuje nad ustaleniem okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Wypadki drogowe niestety wciąż są jednym z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce, dlatego warto przypominać o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drogach, takich jak przepisy ruchu drogowego, trzeźwość za kierownicą i dostosowanie prędkości construct warunków drogowych.

Lega artis aplikacja

Całość możesz przeczytać tutaj: Tragiczny wypadek na Mazowszu. Zginęło 2 młodych mężczyzn

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zmarl-wiceprezes-comarchu-pawel-prokop.-przyczyna-smierci-nie-zostala-podana

Zmarł wiceprezes Comarchu Paweł Prokop. Przyczyna śmierci nie została podana

contemporary-who-amendments-creating-a-global-regime-in-the-name-of-well-being

Contemporary WHO Amendments Creating A Global Regime In The Name Of Well being