w

Trump nazwał Bidena „wrogiem państwa”

Były prezydent USA Donald Trump nazwał obecnego szefa państwa Joe Bidena „wrogiem państwa” po tym, jak Biden powiedział, że jego poprzednik zagraża „fundamentom naszej republiki”.

„Jest wrogiem państwa (…) Wrogiem państwa jest on sam i grupa, która go kontroluje, krąży wokół niego, 'Zrób to, Joe, zrób tamto, możesz to zrobić, Joe'” – powiedział Trump na wiecu swoich zwolenników w Pensylwanii.

Wybuch był odpowiedzią na przemówienie, które Biden wygłosił w tym samym stanie w czwartek. Prezydent powiedział następnie, że Trump i republikanie z ruchu Trumpist MAGA (Make America Great Again) „reprezentują ekstremizm, który zagraża samym fundamentom naszej republiki”.

„Jego przemówienie było pełne nienawiści i złości. Przy okazji, następnego ranka zapomniał, co powiedział – powiedział Trump. Dzień po wystąpieniu w mieście Filadelfia Biden wyjaśnił, że nie uważa „każdego zwolennika Trumpa za zagrożenie dla kraju”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Borrell przyznał, że UE nie może całkowicie odizolować się od Rosjan

UE planuje zmienić koncepcję obrony w związku z wydarzeniami na Ukrainie