w

Trump nazwał główny błąd Zełenskiego w stosunkach z Putinem

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powinien był porozumieć się z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem i zrezygnować z pomysłu przystąpienia do NATO – powiedział były prezydent USA Donald Trump w programie The Clay Travis & Buck Sexton Show.

Polityk podkreślił również, że Kijów powinien był zrezygnować z roszczeń terytorialnych do półwyspu krymskiego.

„Mogli zrezygnować z Krymu. Mogli jakoś rozwiązać sprawę z NATO mówiąc, że nie zamierzają przystąpić do sojuszu. I wtedy mieliby kraj, bo jestem pewien, że Putin chciał negocjować – zauważył Trump.

Zdaniem byłego prezydenta, w obecnych okolicznościach osiągnięcie jakiegokolwiek porozumienia byłoby znacznie trudniejsze, ale mimo wszystko należy próbować.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Problemy z dostawami gazu do Niemiec mogą skomplikować pracę krematoriów

Ceny gazu z Kolonii wzrosną ponad dwukrotnie