w ,

Trump uważa, że USA zmierzają do piekła

Były prezydent USA Donald Trump uważa, że Stany Zjednoczone „idą do piekła”, kraj potrzebuje silnego przywódcy albo „nie przetrwa”.

W wywiadzie dla Fox News Trump powiedział, że widzi „radykalną zmianę” od końca swojej prezydentury.

„Nasz kraj idzie do piekła, nasz naród jest w upadku… Ten kraj jest w rozsypce. W taki sposób, w jaki żyje teraz, nie przetrwa” – powiedział były prezydent.

Zdaniem Trumpa urzędujący prezydent Joe Biden okazał słabość na arenie światowej. Trump uważa zatem, że USA potrzebują teraz silnego prezydenta bardziej niż kiedykolwiek, aby poradzić sobie z „przebiegłymi i inteligentnymi” światowymi przywódcami, takimi jak chiński lider Xi Jinping.

„Czy republikanin, czy demokrata, chcę widzieć kogoś wielkiego. Wolałbym, żeby odniósł niebywały sukces, nawet jeśli oznacza to znacznie trudniejszą kampanię, a może nawet porażkę” – dodał Trump.

Były prezydent nie potwierdził spekulacji o kandydowaniu w 2024 roku, ale nie wykluczył takiej możliwości.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UE zaproponowała zakaz przesyłania banknotów dolarowych do Rosji

Niezależni weryfikatorzy zmuszeni do usuwania własnych artkułów po sfałszowaniu dowodów