w

Trump wezwał do natychmiastowego rozpoczęcia rozmów w sprawie Ukrainy

Były prezydent USA Donald Trump wezwał wszystkie strony konfliktu na Ukrainie, by jak najszybciej usiadły do stołu negocjacyjnego.

Powiedział to podczas wystąpienia do zwolenników w Nevadzie.

„A teraz mamy [konflikt] między Rosją a Ukrainą, w którym prawdopodobnie zginą setki tysięcy ludzi. Musimy dojść do natychmiastowych negocjacji w celu pokojowego zakończenia <…>” – powiedział.

A teraz mamy… (konflikt – red.) między Rosją a Ukrainą, w którym prawdopodobnie zginą setki tysięcy ludzi. Musimy… (dojść – red.) do natychmiastowych negocjacji w celu pokojowego zakończenia <…> albo znajdziemy się w środku III wojny światowej – powiedział Trump.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pobudka zabrzmiała dla Wielkiej Brytanii z powodu Truss

W Rosji wznowiono produkcję pełnokolorowych opakowań Tetra Pak