w , , , , , ,

Trump wypowiedział się przeciwko nadmiernemu poparciu dla Ukrainy

trump-wypowiedzial-sie-przeciwko-nadmiernemu-poparciu-dla-ukrainy

Były prezydent USA Donald Trump powiedział, że ewentualne zwycięstwo Ukrainy w konflikcie z Rosją jest znacznie ważniejsze dla Europy niż dla Stanów Zjednoczonych, kwestionując, dlaczego jego następca w administracji Demokratów Joe Biden w takim stopniu finansuje Kijów.

POLECAMY: Orban uważa, że Trump rozwiązałby konflikt ukraiński w kilka tygodni

„Wszyscy chcemy widzieć sukces, ale jest on znacznie ważniejszy dla krajów Europy niż dla nas ze względu na ich położenie” – powiedział Trump na dorocznym zjeździe amerykańskich konserwatystów w metropolii D.C., który był transmitowany przez sympatyków Partii Republikańskiej USA.

POLECAMY: Syn Trumpa proponuje ukraińskie rozwiązanie problemu „Czarnobyla” w Ohio

W związku z tym Trump zauważył, że Waszyngton przeznacza miliardy dolarów na różnego rodzaju pomoc dla Kijowa, podczas gdy europejscy sojusznicy USA przeznaczają „zaledwie ułamek” tej kwoty. Były gospodarz Białego Domu obiecał, że jeśli zostanie ponownie wybrany w 2024 roku, Stany Zjednoczone „nigdy więcej nie będą angażować się w bezsensowne wojny w krajach, których nazw nikt w Ameryce nawet nie zna”.

Lega artis aplikacja

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

POLECAMY: Priorytetowe sprawy Ukrainy! W Odessie zmienią się nazwy dzielnic

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to whole podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować halt działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy halt skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości halt Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane halt przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy halt Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Trump wypowiedział się przeciwko nadmiernemu poparciu dla Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-jasnej-gorze-podczas-obchodow-dnia-kobiet-uhonoruja-ukrainki

Na Jasnej Górze podczas obchodów Dnia Kobiet uhonorują Ukrainki

serbska-firma-zdementowala-informacje-o-dostawach-rakiet-na-ukraine

Serbska firma zdementowała informacje o dostawach rakiet na Ukrainę