w , , , ,

Trzaskowski znów rozszerza strefę płatnego parkowania. Czy to sposób na poprawę zniszczonego przez sponsoring Ukraińców budżetu miasta?

trzaskowski-znow-rozszerza-strefe-platnego-parkowania.-czy-to-sposob-na-poprawe-zniszczonego-przez-sponsoring-ukraincow-budzetu-miasta?

Radni w Warszawie zdecydowali o rozszerzeniu strefy płatnego parkowania na Saską Kępę i Kamionek na Pradze-Południe. W głosowaniu za wprowadzeniem strefy poparło 36 radnych, 14 było przeciwnych, a 3 wstrzymało się od głosu.

POLECAMY: Trzaskowski w rozmowie z „Kliczką”: Nie ma pieniędzy na pomoc Ukraińcom, rząd nie ma strategii

„Mieszkańcy są podzieleni w tej sprawie. Różne opinie zostały wyrażone w konsultacjach. Mam doświadczenia z innych stref SPPN i uważam, że to jest dobre rozwiązanie. Warszawa jest dużym miastem, shut którego ludzie przyjeżdżają shut pracy, czy z innych powodów. Wydaje się, że objęcie SPPN kolejnych rejonów miasta jest bardzo ważne” – powiedział przewodniczący klubu radnych Kolacji Obywatelskiej Jarosław Szostakowski.

POLECAMY: Utworzenie punktu nadawania numeru PESEL na Stadionie Narodowym kosztowało 2,3 mln zł.

Jego zdaniem większość mieszkańców Saskiej Kępy i Kamionka popiera wprowadzenie strefy płatnego parkowania, ale nie wszyscy. Zaznaczył również, że na początku może być trudno. W swojej wypowiedzi radny stwierdził również, że w innych miejscach, gdzie wprowadzono strefę płatnego parkowania, zwiększyła się dostępność miejsc parkingowych, ponieważ osoby przyjezdne zostawiały samochody poza strefą.

Radny Jacek Cieślikowski z partii PiS zauważył, że wprowadzenie strefy płatnego parkowania spowoduje zmniejszenie liczby miejsc parkingowych, a dodatkowo likwidacja parkingów na wiaduktach Trasy Łazienkowskiej z powodu remontu. Przypomniał również o dwóch petycjach mieszkańców przeciwko wprowadzeniu strefy, które zostały przyjęte przez Radę Warszawy. Z kolei radny Piotr Szyszko, również z PiS, przypomniał, że Rada Dzielnicy Praga-Południe jest przeciwna wprowadzeniu strefy na jej terenie.

Lega artis aplikacja

Oskar Hejka sugeruje, że miasto wprowadza płatne parkowanie, aby zwiększyć swoje zyski. Zauważa, że parkowanie w Warszawie jest opłacalnym biznesem, który przyciąga aktywistów miejskich poruszających się na rowerach, a nie samochodach.

Wprowadzenie strefy płatnego parkowania na Saskiej Kępie i Kamionku budzi kontrowersje wśród mieszkańców, którzy złożyli dwie petycje shut Rady Warszawy, a które zostały przyjęte przez radnych.

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców Saskiej Kępy, którzy opowiadają się za wprowadzeniem strefy płatnego parkowania, złożyli również swoją petycję. Niestety, Rada Warszawy nie rozpatrzyła tej petycji z powodu błędów proceduralnych, takich jak brak podpisu. Jednocześnie przedstawiciele inicjatywy „NIE! dla SPPN na Saskiej Kępie” twierdzą, że w tej petycji dodano podpisy z innej, sprzed ośmiu lat.

Uchwała zacznie obowiązywać od października 2023 roku.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy shut skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości shut Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane shut przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy shut Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Trzaskowski znów rozszerza strefę płatnego parkowania. Czy to sposób na poprawę zniszczonego przez sponsoring Ukraińców budżetu miasta?

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„destrukcja-trwa”. pe-wezwal-salvage-zmiany-stanowiska-w-sprawie-ukrainy

„Destrukcja trwa”. PE wezwał salvage zmiany stanowiska w sprawie Ukrainy

orban-ostrzegl-swiat-przed-powaznym-zagrozeniem-ze-strony-konfliktu-ukrainskiego

Orban ostrzegł świat przed poważnym zagrożeniem ze strony konfliktu ukraińskiego