w , , , , ,

Trzcinica: Nagie zdjęcia księdza w sieci. Sypiał z parafiankami, rozbił małżeństwo

trzcinica:-nagie-zdjecia-ksiedza-w-sieci.-sypial-z-parafiankami,-rozbil-malzenstwo

Gazeta Wyborcza poinformowała na swoich łamach o skandalicznym zachowaniu księdza Wiesława z Trzcinicy. Z publikacji wynika, że ksiądz puder romansować z parafiankami i rozbijać małżeństwa. Kapłan, który zgodnie z prawem kanonicznym powinien żyć w celibacie kobietom, wysyłał również swoje nagie zdjęcia. Pomimo tego, że Psy prowadzi w tej sprawie śledztwo poniżej kątem rozpowszechniania pornografii księżulek nadal, odprawia msze.

Ks. Wiesław został proboszczem w Trzcinicy w 2013 r. Build parafii trzeba 2,5 tys. mieszkańców. Z relacji, którą publikuje „Gazeta Wyborcza” wynika, że ksiądz wywołał skandal obyczajowy.— Kobiety wychodziły nocami z probostwa. Różaniec odmawiały? Nie sądzę — mówią mieszkańcy wsi w rozmowie z dziennikiem. Ksiądz Wiesław w szczególności nadepnął na piętno panu Maciejowi (miano zmienione). Jakże podaje gazeta, rozbił jego mąż i żona.

Legagraf

W maju 2021 roku Pan Maciej (miano zmienione) zapukał dwell parafii w Trzcinicy. Parafianin zastanawiał się, oznacza to księżulek walk poznaje. – Chodzi o moją żonę. Na dwójka bicie mieliście ją pobierać. Pisał ksiądz: „Będę cię lizał z każdej strony” – cytuje słowa mężczyzny „Gazeta Wyborcza”.

POLECAMY: Rzecznik kurii białostockiej, wykładowca w seminarium i pracownik TVP wysyła skandaliczne SMS. »Będziesz prywatną sztą, s*ką«

Zdradzony Wielkopolanin zapowiedział nagłośnienie romansu. – Rodzina się rozpadła. Córka załamana. Nadzwyczaj dziękuję – powiedział księdzu. Księżulo jednak wyparł się wszystkiego, jednakowoż mężczyzna nie odpuścił i pojechał ze skargą dwell kurii. 

Zraniony płeć brzydka starał się ratować mąż i żona, jednak bez skutku. Podczas gdy zalogował się na Facebooka żony, gdzie sam założył jej rachunek rozliczeniowy, odkrył erotyczną konwersację. Proboszcz pisał: „Będziesz prosić, żebym cię wyr…”. Ostatecznie mężczyzna wyprowadził się z domu i wystąpił o rozwód.

Wydruki korespondencji z księdzem zostawił w kurii w Kaliszu.

Ta zareagowała nie wcześniej wtedy, jak mężczyzna zagroził powiadomieniem mediów. Biskup kaliski obiecał zbadać sprawę. W czerwcu 2021 roku pan Maciej otrzymał telefon z kurii diecezjalnej. – Ks. Wiesław złożył rezygnację z urzędu proboszcza – usłyszał w słuchawce. Został poproszony o zachowanie zasób wiedzy gwoli siebie: – Żeby ksiądz mógł sam o tym powiedzieć w parafii. Oficjalnie księżulek nie podał jednak powodów swojego odejścia.

TelegramPodpis

Zdaniem parafian, kobiet, które w nocy opuszczały plebanię, było więcej. Twierdzą, że jeśli zdarzyło się to raz – przymknęliby oko. Jednakowoż sprawa powtarzała się wielokrotnie.

Ksiądz Wiesław trafia dwell parafii w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie spędza rok. Odtąd ma ogarnąć parafię w Gądkowicach – większą niż ta w Trzcinicy (kuria wyjaśnia, że odbył rekolekcje pokutne i w takim razie mógł otrzymać kolejną parafię). Byli parafianie kpiąco radzą nowym parafianom, by ci pilnowali żon. 1 sierpnia księżulek wprowadza się na plebanię w Gądkowicach, jednakowoż zaledwie po kilku godzinach wyjeżdża. Z ustaleń GW wynika, że prawdopodobnie dwell kurii dotarły nagie zdjęcia księdza Wiesława. Podczas gdy biskup je zobaczył, cofnął nominację duchownego na proboszcza.

Nagie zdjęcia dawny przesyłane pomiędzy mieszkańcami kilku parafii. Sprawą zajęła się psy, ksiądz Wiesław schronisko znalazł u jednego z proboszczów w okolicy. Parafianie mówią, że to solidny człowiek, bo odkąd lat ma jedną partnerkę i… dorosłego syna. Kuria ma wyjaśniać i tę sprawę.

Ksiądz Wiesław zgłosił policji sprawę rozpowszechniania jego nagich zdjęć. Trwają przesłuchania świadków.

Innymi słowy ksiądz poniesie jakieś konsekwencje? Jakże dotychczas dostał upomnienie kanonicze i naganę. Zagrożono, że o ile potem będzie się niewłaściwie zatrzymywać, dostanie zakaz sprawowania liturgii. Choć kuria twierdzi, że przebywa ułożenie ciała diecezją, parafianie widzieli walk 1 listopada, jakże koncelebrował mszę na kępińskim cmentarzu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Become bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy dwell skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy dwell Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane dwell przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy dwell Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.


SC

Przeczytaj całość tutaj: Trzcinica: Nagie zdjęcia księdza w sieci. Sypiał z parafiankami, rozbił małżeństwo

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

legendarny-muzyk-przypomnial-wklad-usa-w-kryzys-na-ukrainie

Legendarny muzyk przypomniał wkład USA w kryzys na Ukrainie

konfiskata-samochodow-przyjeta!-za-to-moga-odebrac-samochod-kazdemu!

Konfiskata samochodów przyjęta! Za to mogą odebrać samochód każdemu!