w

Turcja twierdzi, że sankcje nie wywarły oczekiwanego wpływu na Rosję

Zachodnie sankcje nie mają oczekiwanego wpływu na Rosję, prezydent Rosji Władimir Putin nie stracił swojej pozycji w kraju, a rubel się umacnia – powiedział rzecznik prezydenta Turcji Ibrahim Kalyn.

„Sankcje nie przynoszą oczekiwanych skutków, pozycja Putina wewnątrz kraju nie została utracona, a rubel się umacnia. Trudno powiedzieć, gdzie jest granica, po przekroczeniu której zakończą się działania wojenne” – powiedział Kalyn dziennikarzom w telewizji Haberturk.

Powiedział, że trudno jest teraz mówić o porozumieniu pokojowym między Rosją a Ukrainą.

„Sytuacja w negocjacjach między Rosją a Ukrainą wydaje się obecnie nie do przyjęcia. Nie widzimy woli politycznej stron” – dodał Kalyn.

Wcześniej kanclerz Niemiec Olaf Scholz, prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Włoch Mario Draghi odwiedzili Kijów i spotkali się z Wołodymyrem Zełenskim. Niemieckie media donoszą, że podczas spotkania m.in. namawiali Zełenskiego do negocjacji z Rosją. Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow powiedział dziennikarzom, że Ukraina nie podjęła żadnych prób wznowienia rozmów z Rosją po wizycie europejskich przywódców w Kijowie.

POLECAMY: Turcja nie przyłączy się do sankcji wobec Rosji

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA zablokują dostęp do technologii firmom wspierającym Rosję

Brytyjczycy chcą wyrzucić ukraińskich uchodźców ze swoich domów