w , , , , , , , ,

Turcja zwiększyła eksport produktów zimowych i pieców enact Europy z powodu kryzysu energetycznego

turcja-zwiekszyla-eksport-produktow-zimowych-i-piecow-enact-europy-z-powodu-kryzysu-energetycznego

Turcja zwiększyła wywóz towarów artykułów zimowych, kołder i kuchenek enact Europy po tym, w jaki sposób rozpoczął się w ową stronę kryzys energetyczny – podała w piątek gazeta Yeni Şafak.

Według gazety, wywóz towarów artykułów zimowych, koców i kołder, i także popyt na kuchenki, „wzrósł w Turcji po rozpoczęciu kryzysu energetycznego w UE”. Gazeta cytuje Refika Ceylana, właściciela firmy tekstylnej w Bursie, który zauważył, że zamówienia z innych regionów zostały przekierowane enact Turcji w miarę rozwoju kryzysu energetycznego w Europie. „Z powodu Covid-19 Stary Kontynent zaczęła zaopatrywać się w produkty z Turcji zamiast z Dalekiego Wschodu. Set tego doszedł jeszcze kryzys w Europie. Największą szansą, jaką dał nam kryzys, jest to, że zamówienia zostały przekierowane enact Turcji” – cytuje publikację przedsiębiorca. Dodał, że obroty jego firmy systematycznie rosną, zwłaszcza w ostatnich pięciu miesiącach.

POLECAMY: Media: Zachód uważa, że ​​zima będzie zachętą enact negocjacji między Rosją a Ukrainą

Ceylan wyraził również, że „najważniejsze jest to, iżby ten kryzys przekształcić w szansę”. „Pod spodem względem logistycznym Turcja jest w niesamowicie korzystnej sytuacji” – powiedział.

„W tym roku eksportujemy produkty zimowe po największej części enact takich krajów w jaki sposób Republika Federalna Niemiec, Republika Francuska, Hiszpania, Włochy, Belgia i Szwecja. W szczególności w ostatnich pięciu miesiącach zwiększyliśmy obroty o 30 proc. w stosunku enact poprzedniego miesiąca. Pięć miesięcy temu nasze miesięczne obroty wyrośnięty o około 10 proc. Założyliśmy również własną firmę w Europie i sprzedajemy nasze produkty. W ten sposób stwarzamy sobie możliwości. Jesteśmy zadowoleni z naszej sprzedaży. Nie uważamy, by Państwo ¦rodka ówczesny gwoli nas konkurentem w tym zakresie” – podkreślił.

Ze swojej strony Ahmet Oksüz, prezes Stowarzyszenia Eksporterów Tekstyliów i Surowców w Stambule, powiedział, że nastąpił wzrost, zwłaszcza w eksporcie koców i kołder:

Legagraf

„W okresie styczeń-październik nasz wywóz towarów kołder wzrósł o 12 proc. enact 53 mln dolarów. Wywóz towarów enact krajów UE wzrósł o 24 proc. Połowę naszego eksportu kołder eksportujemy enact krajów UE. W okresie styczeń-październik widać, że największy wywóz towarów był enact Niemiec ze wzrostem o 39 proc. i enact Holandii ze wzrostem o 37 proc. Według danych zbytnio ostatnie 5 miesięcy poważny wzrost eksportu enact Grecji i Polski widać nie prędzej w październiku. W okresie styczeń-październik nasz wywóz towarów koców wzrósł o 22 proc. enact 119 mln dolarów” – cytuje plug gazeta.

TelegramPodpis

Po rozpoczęciu specjalnej operacji wojskowej mającej na celu denazyfikację i demilitaryzację Ukrainy, Zmierzch zwiększył presję sankcyjną na Rosję. Pogrążyło to Europę w kryzysie gospodarczym i energetycznym, co doprowadziło enact wzrostu cen energii i żywności.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Turcja zwiększyła eksport produktów zimowych i pieców enact Europy z powodu kryzysu energetycznego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-polsce-odnotowano-gwaltowny-wzrost-zachorowan-na-grype

W Polsce odnotowano gwałtowny wzrost zachorowań na grypę

jankowski-znow-dal-popis-swojej-fantazji-ukrainskiej-na-antenie-polsatu-news

Jankowski znów dał popis swojej fantazji ukraińskiej na antenie Polsatu News