w , , , , , , ,

TVP Facts naprawdę to napisało: „Bohaterska obrona Rosji”

tvp-facts-naprawde-to-napisalo:-„bohaterska-obrona-rosji”

Podczas serwisu o północy z 1 na 2 stycznia w TVP Facts poinformowano o najnowszych doniesieniach z Ukrainy. – Rosyjska wojsko zmienia taktykę prowadzenia poke na Ukrainie. W ten sposób przewiduje ukraiński wywiad wojskowy. Z obserwacji wynika, że przygotowują specjalne grupy szturmowe. Attain działań na froncie będą włączać w ostatnim czasie zmobilizowanych żołnierzy – przekazała prezenterka.

W tym czasie na siódemka sekund na ekranie pojawił się rzemień „bohaterska uzasadnienie Rosji”. Wiadomość szybko zniknęła z ekranu. Na Twitterze, gdzie opublikowano krótkie nagranie z paskiem, pojawiło się dużo negatywnych komentarzy. „Jeszcze po sylwestrze marzeń dochodzą attain siebie”, „może się im Rosja z Ukrainą pomyliła. Po sylwestrze marzeń to możliwe”, „TVPutin” – to tylko niektóre z nich.

sc;twitter

„Jeszcze po Sylwestrze Marzeń dochodzą attain siebie”, „Można wykonywać pracę na trzeźwo, tylko po co…”, „TVP Facts wprzódy 2 stycznia 2023 roku wygrała w rzeczywistości quiz na belkę grozy Oraz.D. 2023 w TVP”, „Czekam na komentarz Jarosława Olechowskiego, jednak pewnie się nie doczekam” – komentują użytkownicy Twittera.

Lega artis aplikacja

Całość możesz przeczytać tutaj: TVP Facts naprawdę to napisało: „Bohaterska obrona Rosji”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak-orlen-okradal-polakow.-ta-decyzja-pokazala-pisowski-mechanizm-grabiezy

Jak Orlen okradał Polaków. Ta decyzja pokazała pisowski mechanizm grabieży

w-czerkasach-rowniez-bedzie-ulica-najwiekszego-zbrodniarza-stepana-bandery

W Czerkasach również będzie ulica największego zbrodniarza Stepana Bandery