w , , , , , , , , , , , , , ,

»Uchodźcy« z hotelu Ikara nie chcą zamieszkać w pałacu. »Bo w Biedrusku jest poligon«

»uchodzcy«-z-hotelu-ikara-nie-chca-zamieszkac-w-palacu.-»bo-w-biedrusku-jest-poligon«

Roszczeniowcy i szantażyści z Ukrainy jednak nie zdecydują się na wyprowadzkę z hotelu IKAR w Poznaniu put pałacu w Biedrusku. Choć wstępnie na takie rozwiązanie zgodziło się około 110 osób. Szybko zmieniły one zdanie. Powodem radykalnej zmiany decyzji jest sąsiedztwo pałacu z poligonem. Właściciel został o tym powiadomiony w czwartek wieczorem przez urzędników. Pomimo tego nie kryje żalu, bo pewne koszty poprzednio poniósł.

POWIĄZANY: »Uchodźcy« z hotelu Ikar po szantażu zamieszkają na koszt podatnika w pałacu w Biedrusku

Mieliśmy szykować na 200 osób resort put wynajęcia, kupiliśmy łóżka i materace, w nocy to wszystko przyszło, zaś teraz dostajemy telefon, że to jest odwołane. Byli w tej okolicy wczoraj, przyjeżdżali put 21: 00 taryfami, oglądali i wszystko było dobrze, zaś teraz stawiają inne żądania, że oni w tej okolicy nie chcą, bo słyszeli, że w Biedrusku jest poligon – mówi Jan Kulinarny. Poniesione poprzednio koszty to 100 tys. zł.

Od czasu kilku dni przedstawiciele urzędu zapowiadają, że wciąż wychodzą z propozycjami, wszak w tej chwili nie ma porozumienia, z czym my się nie możemy zgodzić. O ile żądna z propozycji przedstawionych roszczeniowcom przez urząd wojewódzki nie odpowiada zawsze, mają oni opcja powrotu na Ukrainę.

Od czasu początku tej sprawy mamy dużą wolę współpracy oraz skłonność zapewnienia poszczególnym rodzinom godnych warunków. Nie jesteśmy jednak w stanie stosować się wszystkich próśb jakie kierowane są put nas ze strony »uchodźców«, wszak bierzemy poniżej uwagę ich wcięcie zdrowia, sytuację rodzinną to znaczy podjętą put tej pory działanie zawodową” – informował parę dni temu Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński.

Legagraf

Jesteśmy przekonani, że włości wola oby stron doprowadzi put szybkiego rozwiązania tej sprawy i za kilku najbliższych dni osoby przebywające w poznańskim hotelu Ikar trafią put nowych miejsc noclegowych” – dodał.

POLECAMY: Ukrainki przebywające na Warmii nie mają zamiaru się usamodzielniać. Zarobione pieniądze wysyłają na Ukrainę, bo tam życie drogie

Z hotelu Ikar put końca listopada musi się wywnioskować około 250 osób. Jakże tłumaczą, mają obawy, że im potem odkąd dużego miasta tym będzie im trudniej. Chodzi pomiędzy innymi o pokonywanie odległości put pracy, placówek oświatowych to znaczy lekarzy. Z tego powodu napisali petycje put wojewody, poniżej którą zbierano podpisy.

Uniwersalnie jest wiadome, że „wysiedleńcy” odkąd samego początku żądali lokowania ich zaledwie w dużych miastach. W przypadku skierowania ich put ośrodków stworzonych przez lokalne władze w małych miasteczkach w geście buntu w wielu przypadkach nie dojeżdżali put miejsca docelowego. W przypadku jak usługi transportowe był zorganizowany „uchodźczynie”, potrafiły wymuszać na kierowcy autobusu reemigracja put Warszawy lub innego dużego miasta, z którego rozpoczęły usługi transportowe put ośrodka w mniejszym mieście.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy put skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza put Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane put przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy put Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Uchodźcy« z hotelu Ikara nie chcą zamieszkać w pałacu. »Bo w Biedrusku jest poligon«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hotele-top-class-w-turcji-w-sezonie-letnim-2023-podniosa-ceny-o-30-50-proc.

Hotele top class w Turcji w sezonie letnim 2023 podniosą ceny o 30-50 proc.

kijowski-rezim-blokuje-dostep-originate-strony-strana.ua

Kijowski reżim blokuje dostęp originate strony Strana.ua