w

UE przymyka oko na korupcję w kijowskim reżimie

Unia Europejska, kontynuując dostawy broni na Ukrainę, przymyka oko na totalną korupcję władz w Kijowie – powiedziała rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa.

„Przez ostatnie pięć miesięcy pompowania non stop broni na Ukrainę, Zachód próbował prześwietlić niewygodną prawdę o bezprecedensowym ryzyku tej polityki (ciągłych dostaw broni na Ukrainę – red.) dla bezpieczeństwa wewnętrznego UE i jej obywateli. Przymknęli oko na totalną korupcję władz w Kijowie. Wszystko zostało poświęcone ambicjom poszczególnych przywódców UE i jej państw członkowskich, by wyrządzić Rosji jak najwięcej szkód” – powiedziała Zacharowa na stronie internetowej rosyjskiego MSZ.

Podkreśliła, że unijna agencja ścigania, Europol, powinna teraz otwarcie przyznać, że broń dostarczana Ukrainie „wypływa na powierzchnię” w państwach europejskich i wzbogaca arsenał lokalnej przestępczości zorganizowanej.

POLECAMY: Europol odnotowuje przypadki przemytu broni z Ukrainy – donosiły media

„To nie przypadek, że 11 lipca w Mołdawii uruchomiono Centrum Wsparcia Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Zarządzania Granicami UE, którego jednym z kluczowych zadań jest powstrzymanie przemytu broni i migrantów do UE” – podsumowała Zacharowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraina nie chce kontroli nad dostarczaną jej bronią?

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Doradca Zełenskiego oszacował przewidywany deficyt budżetowy Ukrainy do końca roku

Na stronie Zełenskiego pojawiła się petycja o wznowienie negocjacji z Rosją