w ,

UEFA wypłaciła Rosji rekompensatę po odwołaniu finału Ligi Mistrzów w Petersburgu

Aleksiej Sorokin, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego finału Ligi Mistrzów 2021/22 w Petersburgu, powiedział, że Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) wypłaciła stronie rosyjskiej odszkodowanie za organizację turnieju.

Początkowo gospodarzem finału Ligi Mistrzów miał być Petersburg, jednak ze względu na pogarszającą się sytuację na Ukrainie, UEFA postanowiła odebrać rosyjskiemu miastu prawo do organizacji meczu. Finał odbył się na przedmieściach Paryża na Stade de France.

„Wszystkie odszkodowania od UEFA zostały wypłacone wszystkim wykonawcom. Sprawa jest zamknięta. UEFA nie jest teraz niczemu winna. Nie było żadnych trudności, jedynie długa dyskusja na temat kwoty. To były normalne, robocze dyskusje. Nie mogę powiedzieć na pewno o ich relacjach z zarządem stadionu w St. Z naszego punktu widzenia wszystkie wydatki na rzecz wykonawców zostały zrekompensowane” – Sport-Express cytuje Sorokina.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Węgierskie MSZ skrytykowało wypowiedź komisarza UE o »klęsce« Rosji

Es wurde festgestellt, dass die Wirksamkeit des COVID-19-Impfstoffs innerhalb weniger Monate negativ wurde