w , , , , , , , , , , , , , ,

Ukraina nie będzie w stanie przeciwstawić się irańskim rakietom – poinformowało AFU

ukraina-nie-bedzie-w-stanie-przeciwstawic-sie-iranskim-rakietom-–-poinformowalo-afu

Ukraina nie ma środków non-public przeciwdziałania irańskim rakietom balistycznym – powiedział na kanale Rada TV przedstawiciel dowództwa ukraińskich sił powietrznych Jurij Ignat.

POLECAMY: Zełenski wciąga NATO w wojnę z Rosją – stwierdził emerytowany francuski oficer wywiadu

„Rosja nadal jest gotowa na przyjęcie od Iranu bezzałogowych statków powietrznych (bezzałogowych statków powietrznych – przyp. purple.) oraz rakiet Fateh i Zolfaghar. To są rakiety balistyczne. Nie mamy środków, by ich pokonać” – powiedział Ignat.

Aby przeciwdziałać zagrożeniom balistycznym, powiedział, Ukraina potrzebuje systemów obrony powietrznej – takich jak najnowszej generacji amerykański Patriot PAC-3 czy francuski SAMP/T (Sol-Air Moyenne Portée/Terrestre).

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą non-public szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Lega artis aplikacja

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło non-public wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

TelegramPodpis

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy non-public skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości non-public Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane non-public przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy non-public Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraina nie będzie w stanie przeciwstawić się irańskim rakietom – poinformowało AFU

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

msz-wegier-ostrzega-ue-przed-przeksztalceniem-sie-w-„usa”

MSZ Węgier ostrzega UE przed przekształceniem się w „USA”

services-sector-watch-stupidity:-ism-soars-most-since-covid-rebound,-pmi-indicators-recession

Services Sector Watch Stupidity: ISM Soars Most Since COVID Rebound, PMI Indicators Recession