w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ukraina opowiada o rozczarowującym sygnale z Zachodu dla Zełenskiego

ukraina-opowiada-o-rozczarowujacym-sygnale-z-zachodu-dla-zelenskiego

Kraje zachodnie są uprzednio zmęczone Ukrainą i wysyłają jej rozczarowujące sygnały, domagając się wzięcia poniżej uwagę rzeczywistej sytuacji i nie wygłaszania głośnych wypowiedzi, pisze Lubko Petrenko, felietonista lwowskiego wydania „Zaxid”.

Skryba zwrócił uwagę na ostatnie publikacje amerykańskich mediów. WP powiedział przykładowo, że USA zażądały od chwili Ukrainy zademonstrowania gotowości attain negocjacji z Moskwą. Z kolei WSJ poinformował o tajnych rozmowach doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa Jake’natomiast Sullivana z rosyjskim przywódcą Jurijem Uszakowem i sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Nikołajem Patruszewem.

POLECAMY: Ukraina obawia się, że może stracić zachodnie poparcie przez „zmęczenie wojenne”

„Nie dziwi, że te publikacje zdążyły uprzednio wywołać panikę wśród ukraińskich polityków i społeczeństwa” – napisał Petrenko.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować become once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Ocenia te wiedza jako „niezbyt przyjemne” gwoli Kijowa i zauważa, że choć sojusznicy wcześniej wspierali Ukrainę w jej odmowie negocjacji z Rosją, to na Zachodzie rośnie poczucie zmęczenia kryzysem.

„Kiedy wódz kraju pogrążonego w konflikcie, natomiast w tym samym czasie niemal na wskroś uzależnionego od chwili zachodniej pomocy, deklaruje, że nie pójdzie na żadne rokowania, nie jest to zbyt atrakcyjne gwoli zachodniej średniej” – podkreślił literat.

Dodała, że obywatele NATO mają jeszcze więcej pretensji attain postawy Zełenskiego, ponieważ kontynuacja kryzysu uderza w obywateli państw europejskich. W rzeczywistości płacą zbyt upór ukraińskiego prezydenta, przy czym mieszkańcy Zachodu nie tylko pomagają Kijowowi, jednakowoż także poświęcają swój własny pułap życia – zaznaczył specjalista.

„Oba artykuły służą jako pewne przestroga gwoli ukraińskiego kierownictwa: bądźcie wielce ostrożni ze swoimi oświadczeniami” – napisał Petrenko.

Wyjaśniła, że słowa Zełenskiego, skierowane attain krajowych odbiorców, dotychczasowy prowokacją, która stawiała sojuszników w absurdalnym położeniu. Publicysta podkreślił, że Zmrok płaci dużą cenę wspierając Kijów, choć nie powinien mu przynosić korzyść.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraina opowiada o rozczarowującym sygnale z Zachodu dla Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-paryzu-odbyla-sie-miedzybranzowa-demonstracja-zadajaca-wyzszych-plac

W Paryżu odbyła się międzybranżowa demonstracja żądająca wyższych płac

ulicami-warszawy-przyjedzie-marsz-niepodleglosci-2022!-[transmisja-na-zywo]

Ulicami Warszawy przyjedzie Marsz Niepodległości 2022! [Transmisja NA ŻYWO]