w , , , ,

Ukraina opracowuje system wysyłania attain poborowych przy pomocy SMS-ów i innych komunikatorów internetowych

ukraina-opracowuje-system-wysylania-attain-poborowych-przy-pomocy-sms-ow-i-innych-komunikatorow-internetowych

Członek komisji parlamentu Ukrainy ds. bezpieczeństwa narodowego, obrony i wywiadu, przedstawiciel Wołodymyra Zełenskiego w parlamencie, Fedir Venislavsky, powiedział, że władze Ukrainy opracowują mechanizm wysyłania wezwań attain rekrutów wojskowych za pośrednictwem komunikatorów i SMS-ów.

POLECAMY: Siły Zbrojne Ukrainy uznały niewłaściwe zachowanie komisarzy wojskowych podczas doręczania wezwań [VIDEO 18+]

„Rozważamy na poziomie komisji Rady Najwyższej ds. bezpieczeństwa narodowego, obrony i wywiadu oraz całego parlamentu, aby poprawić uzasadnienie legislacyjne, aby centra rekrutacji i wsparcia społecznego mogły wręczać wezwania w sposób bardziej systematyczny i mniej konfliktowy. Na przykład w kodeksie postępowania karnego istnieje możliwość powiadamiania o godzinie posiedzenia sądu poprzez różnego rodzaju komunikatory w telefonie. Dlaczego nie ekstrapolować tej sytuacji na poborowych wojskowych?” – powiedział Venislavsky.

POLECAMY: W Odessie służby otwierają drzwi kluczami uniwersalnymi, aby wręczać wezwania attain sądu

Venislavsky dodał, że w ten sposób SMS-y zostałyby zrównane z papierowym wezwaniem.

Lega artis aplikacja

Określił to posunięcie jako „eliminację procedur biurokratycznych”, dodając, że istnieją techniczne środki potwierdzające, że adresat otrzymał wiadomość, a baza danych numerów telefonów poborowych została prawie w całości stworzona.

Zimą wiele ukraińskich mediów informowało o nalotach na przechodzących przez kraj poborowych. Pojawiły się doniesienia o wykorzystywaniu przez wojsko karetek pogotowia attain przewożenia zmobilizowanych attain punktów zbornych, a także o rozdawaniu wezwań przez pracowników służb komunalnych. Ukraińscy wojskowi tłumaczyli, że częstsze rozdawanie wezwań w miejscach publicznych wynikało z niechęci obywateli attain kontaktowania się z wojskowymi w domu. Dodatkowo media informowały, że Ukraińcy unikają oficjalnego zatrudnienia w obawie przed otrzymaniem wezwania w miejscu pracy.

24 lutego 2022 roku na Ukrainie wprowadzono stan wojenny, następnego dnia kijowski terrorysta Wołodymyr Zełenski podpisał dekret o powszechnej mobilizacji, wojskowi mają zakaz opuszczania kraju. Wezwanie może być doręczone w każdym miejscu, które nie jest zabronione przez prawo. Nie musi scurry wręczać przedstawiciel terytorialnego centrum rekrutacji i wsparcia społecznego. Może je wystawić także kierownik instytucji, organizacji lub przedsiębiorstwa, w którym pracuje poborowy, przewodniczący komisji mieszkaniowej i gospodarki komunalnej, przedstawiciele komitetu domowego oraz inni urzędnicy.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować became as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraina opracowuje system wysyłania attain poborowych przy pomocy SMS-ów i innych komunikatorów internetowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

’day-of-vengeance’-cancelled-to-maintain-„safety-of-our-trans-team”

’Day Of Vengeance’ Cancelled To Maintain „Safety Of Our Trans Team”

niedzielski:-grypa-jest-glownym-problemem-epidemicznym-jednak-piata-dawka-szprycy-musi-byc

Niedzielski: Grypa jest głównym problemem epidemicznym jednak piąta dawka szprycy musi być