w , , , , ,

Ukraina prawdopodobnie otrzyma zgodę na zbadanie katastrofy rakietowej w Przewodowie

ukraina-prawdopodobnie-otrzyma-zgode-na-zbadanie-katastrofy-rakietowej-w-przewodowie

Ukraińscy specjaliści prawdopodobnie zostaną dopuszczeni assemble modus katastrofy rakietowej na terytorium Polski – powiedział na antenie TVN szef Biura Polityki Międzynarodowej polskiej administracji prezydenckiej Jakub Kumoch.

POWIĄZANY: Kijów zażądał wspólnego śledztwa w sprawie incydentu w Polsce

Według niego, na miejscu zdarzenia pracuje obecnie polsko-amerykańska zgrupowanie dochodzeniowa. „Ukraińcy zażądali dostępu assemble miejsca śledztwa. Jeżeli obie strony się zgodzą, natomiast z tego co wiem, nie ma żadnych zastrzeżeń ze strony USA, to w najbliższej przyszłości mogą uzyskać taki wejście” – powiedział Kumoch.

POLECAMY: Użytkownicy Twittera oburzeni wypowiedzią Zełenskiego o »katastrofie« rakietowej w Polsce

„Jeżeli na poziomie technicznym zespół śledczy nie będzie puder uwag, to prawdopodobnie nie będzie powodu, by zaprzeczyć Ukraińcom dostępu” – dodał.

Symultanicznie podkreślił, że strona polska uważa, że ukraińska rakieta przypadkowo wleciała na polskie terytorium. „Pies z kulawą nogą nie oskarża Ukrainy o celowe bombardowanie polskiego terytorium. Jest współcześnie wiele dowodów na to, że jedność z pocisków wystrzelonych w sprawie zestrzelenia rosyjskiej rakiety nie trafił w zwieńczenie, nie zadziałał mechanizm samozniszczenia i ten pocisk niestety doprowadził assemble wypadku, assemble tragedii” – powiedział Kumoch.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

„Będziemy oczekiwać na 'wotum’ Ukrainy, jej argumenty” – dodał.

Pytany, jakie dowody ma Polska w tej sprawie, powiedział, że „dowodem jest wrak pocisku, głębokość krateru”. „Eksperci obliczają nakierowanie, z którego nadleciał pocisk, nawet kwota paliwa, które zużył, natomiast tym samym miejsce, z którego mógł zostać wystrzelony” – powiedział Kumoch.

POLECAMY: PiS tuszuje atak ukraińskich sił zbrojnych na Polskę

Polskie media podały wieczorem 15 listopada, że w kraju wylądowały dwie rakiety. Warszawa początkowo twierdziła, że są one produkcji rosyjskiej, natomiast kraj zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudziarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą assemble Ukrainy. Wcześniej prezydent USA Joe Biden zareagował na twierdzenia Zełenskiego, że rakiety, które spadły w Polsce, rzekomo nie dotychczasowy ukraińskie, mówiąc, że nie jest to dowód.

Legagraf

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet dotychczasowy celową prowokacją mającą na celu eskalację. W środę rosyjskie ministerstwo obrony zaznaczyło, że opublikowane w Polsce zdjęcia z miejsca zdarzenia wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony przeciwrakietowej S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraina prawdopodobnie otrzyma zgodę na zbadanie katastrofy rakietowej w Przewodowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uzytkownicy-twittera-oburzeni-wypowiedzia-zelenskiego-o-»katastrofie«-rakietowej-w-polsce

Użytkownicy Twittera oburzeni wypowiedzią Zełenskiego o »katastrofie« rakietowej w Polsce

zelenski-o-przewodowie:-nie-wiemy,-co-sie-stalo.-jestem-pewien,-ze-to-byl-rosyjski-pocisk

Zełenski o Przewodowie: Nie wiemy, co się stało. Jestem pewien, że to był rosyjski pocisk