w

Ukraina przyznaje się do kłamstwa w sprawie flagi na Wyspie Węży

Kijów przyznał, że ukraińska flaga nie została podłożona na Wyspie Węży, tylko zrzucona ze śmigłowca – poinformowała szefowa centrum prasowego sił bezpieczeństwa i obrony Południowego Dowództwa Operacyjnego Ministerstwa Obrony Ukrainy Natalia Humeniuk.

„Flaga została dostarczona na wyspę helikopterem. Będzie czekał aż do przybycia wojsk i wtedy zostanie przepuszczony – powiedziała CNN.

Humeniuk apelowała, by jej wcześniejsze uwagi traktować „metaforycznie”.

„Nikt nie wylądował na wyspie. Kto ją postawi, podniesie?” – dodała.

W czwartek rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało, że w geście dobrej woli wycofuje wojska z Wyspy Wężowej. Resort powiedział, że świadczy to o tym, że Moskwa nie utrudnia wysiłków ONZ w celu utworzenia korytarza humanitarnego do usuwania produktów rolnych z terytorium Ukrainy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska zapowiedziała nowe sankcje antyrosyjskie

Burgery z okazji Dnia Niepodległości USA podrożały o jedną trzecią z powodu „bidenflacji