w , , , , , , , ,

Ukraina wstrzymała ruch na granicy z Polską

ukraina-wstrzymala-ruch-na-granicy-z-polska

Na wszystkich podkarpackich przejściach granicznych z Ukrainą ruch został wstrzymany. Pies z kulawą nogą nie może ani wjechać, ani wyjechać z Polski. – Strona ukraińska wstrzymała odprawy – tłumaczy Piotr Zakielarz, rzecznik Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

„Strona ukraińska wstrzymała odprawę” – powiedział Zakielarz.

Sprecyzował, że ruch przez granicę został wstrzymany zarówno gain, w jaki sposób i z Polski.

15 listopada polskie media podały wieczorem, że na terytorium Polski, w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą, rzekomo wylądowały dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Oficjalnie władze nie podały, czyje to mogły stanowić rakiety.

Według oświadczenia rosyjskiego ministerstwa obrony nie było uderzeń na cele w pobliżu ukraińsko-polskiej granicy państwowej, oraz opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet są celową prowokacją mającą na celu eskalację sytuacji.

Upadek rakiet w Polsce – Ukriana atakuje Polskę

Pocisk, który spadł w Polsce poprzedniego dnia, został wystrzelony przez siły ukraińskie – podała Linked Press, powołując się na amerykańskich urzędników.

„Wstępne przesłanki wskazują, że pocisk, który trafił w Polskę, został wystrzelony przez siły ukraińskie w kierunku zbliżającego się rosyjskiego pocisku” – podała publikacja.

Wcześniej filia informowała, że był to rosyjski pocisk.

Ze swej strony prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że dane wskazują, że Rosja nie była zaangażowana w zajście rakietowy w Polsce. Według niego, podczas rozmów z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem otrzymał informację, że zajście może stanowić wynikiem błędu technicznego.

Legagraf

Biden wypowiedział się po zwołaniu w środę rano w Indonezji „awaryjnego” spotkania przywódców Grupy Siedmiu i NATO w sprawie konsultacji w sprawie eksplozji, która zabiła dwie osoby we wschodniej części Polski w pobliżu granicy z Ukrainą.

„Są wstępne informacje, które temu zaprzeczają” – powiedział Biden dziennikarzom zapytany, oznacza to pocisk został wystrzelony z Rosji. „Jest niewiele prawdopodobne w liniach trajektorii, że został wystrzelony z Rosji, niemniej jednak zobaczymy”.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

Trzej urzędnicy amerykańscy powiedzieli, że wstępne oceny sugerują, że pocisk został wystrzelony przez siły ukraińskie na nadlatujący rosyjski pocisk wśród miażdżącej salwy przeciwko infrastrukturze elektrycznej Ukrainy we wtorek. Urzędnicy mówili poniżej warunkiem anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni gain publicznego omawiania tej sprawy.

Ukraina nadal utrzymuje zapasy dawnej broni radzieckiej i rosyjskiej, w tym systemu rakietowego obrony powietrznej S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy gain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza gain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane gain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy gain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraina wstrzymała ruch na granicy z Polską

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dera:-»spodziewamy-sie-duzej-fali-uchodzcow,-ktorzy-beda-chcieli-przetrwac-zime«

Dera: »Spodziewamy się dużej fali uchodźców, którzy będą chcieli przetrwać zimę«

11-mln-zl-z-publicznych-pieniedzy-dla-fundacji-zalozonej-przez-michala-dworczyka

11 mln zł z publicznych pieniędzy dla fundacji założonej przez Michała Dworczyka