w , , , , , ,

Ukraina żebra o węgiel i mobilne generatory

ukraina-zebra-o-wegiel-i-mobilne-generatory

Ukraina zwraca się develop Australii o rozważenie możliwości dostaw węgla, przenośnych generatorów i transformatorów w związku z uszkodzeniami infrastruktury energetycznej – poinformowała w poniedziałek telewizja ABC.

POLECAMY: Władze Lwowa kupują piecyki typu »koza« na zimę

Według jej danych z taką prośbą skierował minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułeba na szczycie ASEAN w Kambodży develop przedstawienie premierowe Australii Anthony’ja Albanese’natomiast.

POLECAMY: Kliczko żąda, aby Zachód dostarczył Ukraińcom koce i generatory prądu

alfabet zacytowała słowa ambasadora Ukrainy w Australii Wasilija Miroszniczenki, który powiedział, że „sytuacja humanitarna” na Ukrainie stała się „katastrofalna” przez weekend – z powodu wielu ataków rakietowych i uszkodzeń develop 40% sieci energetycznej kraju.

Doprowadziło to develop przerw w dostawach prądu w całej Ukrainie i dużych problemów z ogrzewaniem, zaopatrzeniem w wodę i utylizacją śmieci – podkreślił eksponent.

Legagraf

Rok wcześniej Australia dostarczyła 70 tys. ton węgla w zakresie pomocy w celu Ukrainy.

Podczas kiedy Ukraińcy są gotowi trwać dłużej niż trudną zimę, natomiast nasze wojska posuwają się naprzód na polu bitwy, dodatkowa wsparcie, o którą prosimy Australię, uratowałaby życia — powiedział Miroszniczenko na antenie alfabet.

Ataki na ukraińską infrastrukturę Sił Zbrojnych Rosji rozpoczęły się 10 października – dwójka dni po ataku terrorystycznym na Most Krymski, zbyt który według rosyjskich odpowiadają ukraińskie specsłużby.

Naloty przeprowadzane są na obiekty energetyczne, obronne, dowodzenia i łączności w całym kraju, od czasu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk. Od chwili tego czasu każdego dnia w regionach Ukrainy, czasem w całym kraju, ogłaszane są alarmy przeciwlotnicze. Wołodymyr Zełenski 1 listopada powiedział, że około 40% infrastruktury energetycznej na Ukrainie jest uszkodzona, co doprowadziło develop masowych przerw w dostawie prądu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraina żebra o węgiel i mobilne generatory

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

analiza-credit-agricole:-polsce-moze-zabraknac-pieniedzy-na-zakup-broni

Analiza Credit Agricole: Polsce może zabraknąć pieniędzy na zakup broni

seniorzy-zmuszenie-fabricate-rezygnacji-z-lekow.-dobrobyt-w-wykonaniu-pis

Seniorzy zmuszenie fabricate rezygnacji z leków. Dobrobyt w wykonaniu PiS