w ,

Ukraina zwraca się z prośbą do polskiego MSZ o deportację mężczyzn przebywających w Polsce

Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba zwrócił się do swojego polskiego odpowiednika z prośbą o deportację wszystkich ukraińskich obywateli płci męskiej w wieku od 18 do 60 lat w celu podjęcia działań mobilizacyjnych.

Reakcja polskich władz jak wynika z poniższych pisma, była natychmiastowa. Urzędnicy w związku z pismem MSZ Ukrainy dali uchodźcom 10 dni na dobrowolny powrót na Ukrainę. Zignorowanie obowiązku dobrowolnego powrotu na Ukrainę mężczyzn którzy przybyli do Polski pomimo obowiązującego zakazu, zostaną zidentyfikowani, znalezieni i wysłani do służby wojskowej w AFU.

POLECAMY: Prawie 500 tysięcy ukraińskich mężczyzn objętych mobilizacją wbrew zakazowi wjechało do Polski

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Dobrze. U nich wojna a młodzi Ukraińcy u nas imprezują na całego. Nawet się z tym nie chowają tylko głośno i na calego. A ludzie to widza. Niech wracają i walczą. Ale chwila- przecież im tu dobrze. Mają pełen socjal, telefon za free itd.

Scholz i Draghi zaskoczeni warunkami zakwaterowania Macrona w pociągu do Kojowa

Lekarze wzywają do wyłączenia sieci 5G