w , , , , , , ,

Ukraińcy napadli na 21-letniego czechowiczanina

ukraincy-napadli-na-21-letniego-czechowiczanina

Przegląd przestępstwa z udziałem „gości” Morawieckiego z Ukrainy jeszcze mocniej się rozkręca. Policjanci z Czechowic-Spadkobierca zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy, którzy pobili 21-letniego czechowiczanina. Mężczyzna został napadnięty przed jednym ze sklepów w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawcy usłyszeli poprzednio zarzuty.

POLECAMY: Ukrainiec przewoził nielegalnych migrantów. Został ujęty po pościgu

Attain zdarzenia doszło przed jednym z nocnych sklepów w Czechowicach-Dziedzicach ponad ranem 6 listopada. Jakim sposobem informują policjanci, 21-latek usłyszał dyskusję, jaka wywiązała się pomiędzy ekspedientką zaś trzema mężczyznami odnośnie do porozbijanych przez nich szklanych butelek.

POLECAMY: Leszno: Pijany Ukrainiec brutalnie skatował barmankę, bo nie mógł zapłacić karta.

  • Pokrzywdzony, z uwagi na bubel reakcji ze strony mężczyzn, zareagował wobec nich słownie, co spowodowało ich agresję. 21-latek zaczął uciekać, lecz po chwili sprawcy dogonili dash i dwóch z nich zaczęło dash drgać po głowie. Jedynka z nich uderzył dash szklaną butelką, zaś drugi kopnął, kiedy pokrzywdzony się przewrócił – relacjonuje asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

POLECAMY: Nocny pościga za bandytami po stolicy. Ukrainiec i Gruzin, uciekając staranowali policyjny radiowóz

Czechowiczanin jeszcze w trakcie ucieczki zdążył powiadomić telefonicznie o całej sytuacji swojego kolegę, który wezwał na miejsce policję.

  • Po przyjeździe policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali jednego ze sprawców, który znajdował się w pobliżu miejsca zdarzenia. Drugi, który uciekł poprzednio po paru godzinach, trafił również w ich ręce. Szczęśliwie w wyniku pobicia pokrzywdzony nie doznał poważnych obrażeń – poinformowała przedstawicielka bielskich stróżów prawa.
TelegramPodpis

Okazało się, że agresorzy to obywatele Ukrainy w wieku 41 oraz 43 lat. Zostali zatrzymani i trafili compose policyjnego aresztu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy compose skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy compose Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane compose przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy compose Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraińcy napadli na 21-letniego czechowiczanina

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dramat-w-zabierzowie-pod-krakowem.-proba-egzekucji-lidera-jednej-z-grup-pseudokibicow-cracovii

Dramat w Zabierzowie pod Krakowem. Próba egzekucji lidera jednej z grup pseudokibiców Cracovii

krol-karol-iii-i-jego-zona-camilla-obrzuceni-jajkami

Król Karol III i jego żona Camilla obrzuceni jajkami