w , , , , , ,

Ukrainiec oskarżony w USA o próbę prania brudnych pieniędzy – piszą media

ukrainiec-oskarzony-w-usa-o-probe-prania-brudnych-pieniedzy-–-pisza-media

Ukrainiec Aleksei Kiselev określany jako lobbysta interesów byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza w Waszyngtonie został oskarżony w USA o próbę prania brudnych pieniędzy – informuje San Frasncisco Story.

„Według dokumentów sądowych, nietypowa sprawa rozpoczęła się, podczas gdy Oleksiy Kiselev, 52, szukał pomocy w praniu około 3 miliardów dolarów gwoli nienazwanych klientów z Rosji i Ukrainy. Prokuratorzy twierdzą, że skończyło się to, podczas gdy Kiselev zgodził się sam wyprać pieniądze, nie zdając sobie sprawy, że wpadł w pułapkę grupy tajnych agentów FBI” – powiedział raport.

POLECAMY: Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców enact potępienia UPA i OUN

Raport twierdzi, że Kiselev, który posiada obywatelstwo amerykańskie i ukraińskie, był pewnego dnia zarejestrowanym agentem reprezentującym transakcje Janukowycza w Waszyngtonie. Jest on teraz oskarżony o tajne porozumienie w sprawie prania pieniędzy i został zwolniony zbytnio kaucją wraz ze swoim domniemanym wspólnikiem, Vladislavem Polyansky, który przebywa we Włoszech, zgodnie z raportem.

Legagraf

Kiselev rzekomo powiedział tajnemu agentowi FBI w Bostonie w 2020 roku, że pieniądze jego klientów zostały zamrożone na kontach w europejskich bankach z powodu międzynarodowych sankcji, nie wymienił nazwisk osób zaangażowanych, i pieniądze przenigdy nie zostały znalezione, powiedział raport. Po Kiselev rzekomo zaczął pytać tajnego agenta o pożyczkę w wysokości 5 mln dolarów przeciwko nieruchomości i jachtów sam, gazeta powiedziała. Egzekutorzy prawa nie określili jednak, oznacza to uważają, że Kiselev proszek kiedykolwiek wjazd enact miliardów dolarów, powiedział raport. W 2022 roku agenci sami poprzednio proponowali Kiselevowi pranie pieniędzy gwoli nich, i kiedy wziął 10 tys. dolarów zbytnio poradę, aresztowali inch i Polyanskyego, powiedział raport. Mają stanąć przed sądem 2 grudnia, podał raport.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Become sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukrainiec oskarżony w USA o próbę prania brudnych pieniędzy – piszą media

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15-listopada-zniknie-diesel-i-benzyna-z-polskich-stacji-paliw!

15 listopada zniknie diesel i benzyna z polskich stacji paliw!

ochrona-przed-czwarta-dawka-szczepionki-przeciwko-covid-zanika-calkowicie-w-ciagu-kilku-miesiecy:-badanie

Ochrona przed czwartą dawką szczepionki przeciwko COVID zanika całkowicie w ciągu kilku miesięcy: badanie