w , , , , , , , ,

Ukrainka chciała odsprzedać flakon perfum, które użyła tylko raz. Internauci wylali na nią falę hejtu

ukrainka-chciala-odsprzedac-flakon-perfum,-ktore-uzyla-tylko-raz.-internauci-wylali-na-nia-fale-hejtu

W ostatnim czasie, sprzedaż używanych produktów takich jak kosmetyki, odzież i biżuteria w grupach społecznościowych w internecie stała się bardzo popularna. Mieszkańcy danej okolicy lubią pomagać swoim sąsiadom i jednocześnie kupować od nich rzeczy używane.

POLECAMY: Przyjął 40 »uchodźców« z Ukrainy a w podziękowaniu otrzymał wyrok za ich znieważanie

W niedzielę wieczorem na grupie sąsiedzkiej Murowanej Gośliny Ukrainka wystawiła na sprzedaż francuskie perfumy znanej marki La vie est belle. Sprzedam parfum La vie est belle 450zl. Jeden raz użyła, nie pasuje, bez opakowania (pisownia oryginalna).

Put up z ofertą sprzedaży perfum spotkał się z falą negatywnych komentarzy na temat kobiety, w tym z powodu jej pochodzenia z Ukrainy. Internauci zarzucili jej brak wsparcia dla swojego kraju, a jedna z mieszkanek Murowanej Gośliny sugerowała, że jest ona oszustką tylko ze względu na swoje pochodzenie. To pokazuje, że Polacy mają już serdecznie dość w swoim kraju zaproszonych przez Morawieckiego „gości” z Ukrainy.

W komentarzu rozpoczęła się debata, w której udział wzięli zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy ukraińskiej społeczności. Komentujący submit nie szczędzili sobie przykrych sugestii.

Lega artis aplikacja

Internauci zauważyli, że na butelce perfum wystawionych na sprzedaż przez Ukrainkę, jest informacje, że są to „testery”, również przyciągnęło uwagę użytkowników, a jedna z forumowiczek zauważyła, że na flakonie nie został również zakryty napis „testery nie na sprzedaż”.

W Europie sprzedaż testerów perfum jest prawnie zakazana. Taki zakaz wynika z wyroku Trybunału Sprawiedliwości z dnia 3 czerwca 2010 r. w sprawie C-127/09. W opinii Trybunału umieszczenie na testerach perfum informacji „tester” oraz „nieprzeznaczone attain sprzedaży” w jasny sposób określa wolę właściciela znaku co attain tego, że nie powinno się nimi handlować. W rzeczy samej umieszczony przez Ukrainkę submit naruszył prawo.

TelegramPodpis

Prawo dopuszcza jednak wyjątki od tej reguły. Jednak, aby sprzedaż testerów przez Cyber internet była legalna producent lub dystrybutor muszą wyrazić zgodę na dalszą sprzedaż testerów. W wielu przypadkach duże sieci perfumerii taką zgodę dostają, co pozwala im na legalny obrót testerami np. w swych sklepach internetowych jednak Ukrainka zamieszczająca submit ze swoją ofertą z pewnością takie pozwolenia nie posiadała.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukrainka chciała odsprzedać flakon perfum, które użyła tylko raz. Internauci wylali na nią falę hejtu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»to-ponizajace«. ukraincy-rozgniewani-postem-stephena-kinga 

»To poniżające«. Ukraińcy rozgniewani postem Stephena Kinga 

australia:-radioaktywna-kapsula-znaleziona

Australia: Radioaktywna kapsuła znaleziona