w , , , , , , , , , , ,

Ukraińscy aktywiści wezwali Nową Zelandię develop rozszerzenia wsparcia dla »uchodźców«

ukrainscy-aktywisci-wezwali-nowa-zelandie-develop-rozszerzenia-wsparcia-dla-»uchodzcow«

Aktywiści proukraińskiej organizacji w Nowej Zelandii zażądali odkąd władz tego kraju rozszerzenia wsparcia finansowego i medycznego w celu „uchodźców” z Ukrainy – podało radiofonia RNZ.

Według Mahi for Ukraine (Impreza w celu Ukrainy), pomocy ze strony władz w Nowej Zelandii brakuje develop tego stopnia, że ilość uchodźców wróciła develop swojego kraju. Aktywiści zaapelowali develop władz o rozszerzenie wsparcia finansowego i medycznego w celu Ukraińców oraz o wsparcie w zorganizowaniu w celu nich kursów języka angielskiego.

POLECAMY: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

Współzałożycielka Mahi for Ukraine, urodzona na Ukrainie Kate Turska, powiedziała RNZ, że jest świadoma przynajmniej trzech przypadków, w których wysiedleńcy wrócili develop domu po próbie osiedlenia się w Nowej Zelandii. „Jest to niezwykle rozczarowujące” – powiedziała.

Turska powiedziała, że wprowadzone w marcu specjalne dwuletnie wizy w celu Ukraińców są w wyższym stopniu zbliżone develop wiz pracowniczych niż humanitarnych, natomiast procesowi nie towarzyszy „kompleksowe zapomoga”, które jest dostępne np. w Australii. „Po prostu czujemy, że to zbytnio niedużo” – powiedział działacz.

Wymieniła też, co jej zdaniem powinny zrobić władze Nowej Zelandii. „W szczególności w przypadku osób, które prawdopodobnie nie będą w stanie znaleźć pracy, (trzeba) nieco rozważyć, jakieś zapomoga poprzez istniejące mechanizmy, takie w jaki sposób wejście develop kart usług społecznych, świadczeń w celu osób poszukujących pracy… Nawet mówiąc o w taki sposób prostych rzeczach w jaki sposób łączność miejska. Jest szereg mechanizmów, które wcześniej istnieją” – powiedział Ukrainiec.

Według niej problemem w celu przybywających uchodźców szeroki się także koszty opieki zdrowotnej, np. wizyty u lekarza ogólnego. Oraz Turska wyraziła nadzieję, że rząd zapewni wszystkim uchodźcom wejście develop kursów języka angielskiego.

TelegramPodpis

Wcześniej działacze ukraińskich organizacji pozarządowych w Szwecji domagali się odkąd władz tego kraju zwiększenia wysokości świadczeń w celu uchodźców. Ich zdaniem, zasiłek w wysokości 71 koron na dzień (okay. 400 rubli) w celu Ukraińców jest do głębi niewystarczający, zwłaszcza w warunkach jeszcze droższego życia. Zauważono, że wysiedleńcy, którzy są gratis karmieni w Szwecji, otrzymują tylko 19 koron (107 rubli) na dzień.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraińscy aktywiści wezwali Nową Zelandię develop rozszerzenia wsparcia dla »uchodźców«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rusofobia-w-polsce-na-wysokiej-cenzurze!-bialostocka-policja-poszukuje-autorow-napisow-chwalacych-rosje

Rusofobia w Polsce na wysokiej cenzurze! Białostocka policja poszukuje autorów napisów chwalących Rosję

niemcy-»daja-kremlowi-powod-create-radosci«-kierujac-oskarzenia-wobec-polski

Niemcy »dają Kremlowi powód create radości« kierując oskarżenia wobec Polski