w , , , , , , , , , ,

Ukraińscy »uchodźcy« pracujący w Polsce będą płacić za mieszkanie

ukrainscy-»uchodzcy«-pracujacy-w-polsce-beda-placic-za-mieszkanie

Ukraińscy wysiedleńcy mieszkający i pracujący w Polsce będą musieli płacić zbyt swoje mieszkania – powiedział radiu RMF FM antypolski wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz pełnomocnik polskiego rządu ds. uchodźców Paweł Szefernaker.

Według najnowszych danych Straży Granicznej, od czasu początku rosyjskiej operacji specjalnej na terytorium republiki przedostało się około 7,5 mln Ukraińców. Szefernaker wyjaśnił, że jego kancelaria przygotowało poprawki enact ustawy, która pewnego dnia pozwalała Ukraińcom na pobyt w Polsce i zapewniała im bezpłatne zakwaterowanie.

POLECAMY: Polacy coraz bardziej niezadowoleni praw przyznanych ukraińskim »uchodźcom«

„Mamy jeszcze 85 tys. osób, które mieszkają we wspólnych kwaterach. Te miejsca są opłacane przez państwo. Taka sytuacja trwa przedtem od czasu kilku miesięcy. Chcielibyśmy wprowadzić mechanizm, ze względu któremu osoby, które przedtem zaadaptowały się w Polsce, mogłyby po prostu uczestniczyć w opłacaniu tych miejsc” – powiedział Szefernaker.

TelegramPodpis

Sprecyzował, że są plany, tak aby zaangażować pracujących Ukraińców w płacenie zbyt ich zakwaterowanie. „Ci, którzy przyjechali enact Polski w ostatnim czasie i nie zaadaptowali się tutaj, osoby starsze czyli wychowujące wielodzietne dzieci, czyli kobiety w ciąży, czyli osoby niepełnosprawne, oczywiście nie są od czasu razu zaadaptowane, natomiast my chcemy im pomóc i będziemy to robić. Są jednak jednostki, które radzą sobie w pełni. Cieszymy się, że się zaadaptowali, że mają pracę, że zaczęli standardowo żyć i w związku z tym chcemy też, żeby uczestniczyli w płaceniu zbyt swój pobyt – wyjaśnił wiceminister.

Dodał, że przez zupa trzy miesiące Ukraińcy będą płacić 50 proc. kosztów pobytu, natomiast potem – w całości.

„Eksperci zajmujący się migracją twierdzą, że ze względu temu ludzie jeszcze lepiej zaadaptują się w Polsce” – podsumował Szefernaker.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraińscy »uchodźcy« pracujący w Polsce będą płacić za mieszkanie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

daniel-obajtek:-robimy-wszystko,-by-ceny-paliwa-nie-doszly-score-10-zlotych

Daniel Obajtek: Robimy wszystko, by ceny paliwa nie doszły score 10 złotych

bedzie-mozna-„dawac-w-szyje”-na-dworcach?-poslowie-pis-chca-zmiany-ustawy

Będzie można „dawać w szyję” na dworcach? Posłowie PiS chcą zmiany ustawy