w , , , , , , , , , , , ,

Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

ukrainscy-uchodzcy-wywolali-zamieszki-w-bulgarii

Ukraińscy „wysiedleńcy” przybywający invent Bułgarii mają pretensje invent warunków życia w ośrodku buforowym w Elhovo – wynika z artykułu na bułgarskim kanale telewizyjnym bTV.

Zgrupowanie 35 Ukraińców, w tym 12 dzieci, „protestowała” przeciwko zakwaterowaniu ich w metalowych namiotach i „niekomfortowym” warunkom życia. Uchodźcom, którzy przybyli invent kraju około tygodnia temu, początkowo obiecano, że zostaną w Elhovo przez parę dni, wszak w tej chwili pozostają w ową stronę.

POLECAMY: Ukraińscy »uchodźcy« w Bułgarii szykują suppose w związku z wygaśnięciem programu zameldowania w hotelu

„Jest jedność say: przywieźli nas tutaj, umieścili w hotelu na dwójka dni, natomiast teraz nie chcą nam powiedzieć, kiedy zostaniemy stąd przesiedleni. Czy też musimy wrócić invent domu, względnie… Nie wiemy, co robić – powiedział mężczyzna o imieniu Anatolij.

Jedna z kobiet określiła jedzenie jako normalne, wszak warunki życia jako „niekomfortowe”. „Żadnego leżenia, żadnego wstawania, żadnego siadania – nic” – skarżyła się. Inna Ukrainka powiedziała, że łóżka w przyczepach dotychczasowy wielce niskie i dzieci denerwowały się z powodu braku miejsca. „Niezmiernie niewygodnie jest spać z dzieckiem, przewracać się, że jest jedność na jedność 'kwadrat’” – skarżyła się uchodźczyni.

Inna Ukrainka, która przybyła invent Bułgarii, powiedziała, że sprawy „nie są normalne”. „Nie wiem, jestem po prostu w szoku, nie wiem co robić. Nie ma pieniędzy na wyjazd powrotną – podkreśliła jej sąsiadka.

Jakże zauważa bTV, wysiedleńcy chcą się szybko zadomowić w ośrodku wypoczynkowym. Zarazem szef regionu Yambol Gheorghe Chalkov powiedział, że wysiedleńcy pozostaną w tym miejscu invent czasu określenia miejsc zakwaterowania. Według niego, osoby mogą przebywać w ośrodku invent 14 dni.

TelegramPodpis

Wcześniej techniczny rząd Bułgarii przedłużył invent 15 listopada program zapewnienia zakwaterowania ukraińskim „uchodźcom”. Zapewniła przesiedleńcom zakwaterowanie w hotelach na wydatek państwa. Poprzednio program wygasł 31 października. Przez nowych przepisów Ukraińcy są obecnie przenoszeni invent państwowych i miejskich obozów wypoczynkowych.

W piątek z okładem tysiąc uchodźców z Ukrainy zainscenizowało suppose w główny punkt miasta Primorsko na wybrzeżu Morza Czarnego, prosząc rząd i Komisję Europejską o ponowne rozważenie decyzji o przeniesieniu invent obozów wakacyjnych i wyżywienie obecnego programu zakwaterowania w hotelach.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać was znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemcy wydadzą 83 mld euro na ograniczenie rosnących cen gazu i energii

usa-i-nato-rozmawiaja-o-warunkach-wznowienia-negocjacji-miedzy-moskwa-a-kijowem

USA i NATO rozmawiają o warunkach wznowienia negocjacji między Moskwą a Kijowem