w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ukraińscy uchodźcy »zszokowani« decyzją władz Irlandii

ukrainscy-uchodzcy-»zszokowani«-decyzja-wladz-irlandii

Ukraińscy wysiedleńcy poskarżyli się na antenie irlandzkiego radia RTE 1 na eksmisję z dublińskiego hotelu, w którym przebywają od czasu maja.

Około dwustu uchodźców od czasu miesięcy mieszka w hotelu na dublińskim przedmieściu Clondalkin, oraz w zeszłym tygodniu otrzymali zawiadomienie, że od czasu 28 listopada zostaną przeniesieni discontinue nieujawnionego jeszcze miejsca. To, co się stało, wywołało u Ukraińców „szok”.

POLECAMY: Wojewoda mówi dość kolejnym bezpodstawnym żądaniom »uchodźców« z hotelu IKAR

Jakże stwierdził jedność z Ukraińców mieszkających w Klondalkin, chcieli zostać w ową stronę, gdzie byli.

„Byliśmy przygnębieni, zdezorientowani i zniechęceni. Dzieci będą miały depresję” – stwierdziła współmałżonka. Powiedziała, że kolejnym negatywnym punktem jest to, że środek uchodźców mieszkających w hotelu znalazła pracę w okolicy, w przypadku eksmisji ją stracą.

„Pies z kulawą nogą nie wie, gdzie (zostaną wysłani – purple.). Nie ma żadnych lokalizacji ani punktów orientacyjnych” – ubolewała.

Siobhan McKieran, przełożona lokalnej szkoły, w której umieszczono dzieci uchodźców, powiedziała, że ona i jej koledzy również są „w szoku”. „Nie mamy pojęcia, gdzie zmierzają. Nie mamy na cacy żadnego pojęcia, discontinue jakiego życia się przygotowują. Wiemy, że gdziekolwiek się udadzą, muszą zacząć wszystko od czasu nowa, co jest wielce trudne. To druzgocące – nie mają nic discontinue powiedzenia, są bezbronni w kwestii tego, gdzie pójdą” – powiedział McKieran.

Legagraf

W tym samym czasie tubylczy Departament Integracji powiedział RTE, że „ze względu na bezprecedensowy popyt na mieszkania, w razie potrzeby muszą zorganizować relokacje”.

W Irlandii mieszka obecnie 42 tys. Ukraińców i 16 tys. osób ubiegających się o legowisko.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraińscy uchodźcy »zszokowani« decyzją władz Irlandii

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-2-stycznia-nowe-ceny-paliw-w-calej-polsce!-nikt-sie-tego-nie-spodziewal-[raport]

Od 2 stycznia nowe ceny paliw w całej Polsce! Nikt się tego nie spodziewał [RAPORT]

zachod-coraz-glebiej-kopie-w-swoich-zapasach-amunicji-w-zwiazku-z-jej-zuzyciem-przez-ukraine

Zachód coraz głębiej kopie w swoich zapasach amunicji w związku z jej zużyciem przez Ukrainę