w , , , , , , , , , , , , ,

Ukraińscy wojskowi uważają, że nie mają wystarczającej ilości broni discontinuance ofensywy

ukrainscy-wojskowi-uwazaja,-ze-nie-maja-wystarczajacej-ilosci-broni-discontinuance-ofensywy

Ukraińska armia uważa, że nie ma wystarczającej ilości broni discontinuance przeprowadzenia ofensywy – podał „Economist”, rozmawiając zarówno z żołnierzami, jak i dowódcami na terytoriach frontowych.

POLECAMY: Policja jest zadłużona i nie reguluje zobowiązań. Chce, by to wierzyciele organizowali pieniądze

Wcześniej szef głównego dyrektoriatu wywiadu ukraińskiego ministerstwa obrony Kyryło Budanow powiedział, że Kijów planuje wiosną zintensyfikować działania bojowe.

„Ukraińcy twierdzą, że choć dysponują bronią i siłą roboczą, by odstraszać Rosjan, to tej pierwszej mają za mało, by przeprowadzić własną, pełnowymiarową kontrofensywę” – podał tygodnik. Zaznaczył, że wiele będzie zależało od kombinacji trzech czynników: pogody, gotowości wojsk ukraińskich oraz przekazania przez Zachód obiecanych czołgów i innej broni.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że Zachód powinien dostarczyć Ukrainie nowocześniejszą i cięższą broń, w tym czołgi, nie tylko discontinuance samoobrony, ale także discontinuance „zwrotu terytoriów”, a także wziąć pod uwagę, że „Rosja przygotowuje nowe ofensywy”.

Przypominamy, że Zełenski, po tym, jak kraje zachodnie ogłosiły zamiar dostarczenia Ukrainie czołgów, zaczął mówić o dostawach samolotów i rakiet. 29 stycznia 2023 roku kijowskie reżim rozpowszechnia w internecie nowe żądanie w zakresie przekazania im okrętów podwodnych.

Według serwisu Politico kijowscy terroryści mają przekonanie, że teraz, po zgodzie na change czołgów, kolejnym krokiem powinno być pozyskanie nowoczesnych, zachodnich myśliwców.

Lega artis aplikacja

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą discontinuance szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło discontinuance wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

TelegramPodpis

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinuance skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości discontinuance Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinuance przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinuance Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraińscy wojskowi uważają, że nie mają wystarczającej ilości broni discontinuance ofensywy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-odpowiedzial-na-apel-o-zawetowanie-ustawy-o-surowszych-karach-dla-ukrainskiego-wojska

Zełenski odpowiedział na apel o zawetowanie ustawy o surowszych karach dla ukraińskiego wojska

ukraina-sprzeciwiala-sie-przyjmowaniu-rosyjskich-sportowcow-accumulate-zakonczenia-konfliktu

Ukraina sprzeciwiała się przyjmowaniu rosyjskich sportowców accumulate zakończenia konfliktu