w , , , , , , , , , ,

Ukraińska okupacja krakowskiego Rynku Głównego już niedługo może być zakazana. Mieszkańcy protestują i interweniują u władzy

ukrainska-okupacja-krakowskiego-rynku-glownego-juz-niedlugo-moze-byc-zakazana.-mieszkancy-protestuja-i-interweniuja-u-wladzy

W Krakowie na Rynku Głównym przed pomnikiem Adama Mickiewicza pikiety „gości” Morawieckiego stały się codziennym rytuałem. To jednak niedługo może ulec zmianie, ponieważ manufacture władz miasta, które w ostatnim czasie przyznały nagrodę im. Stanisława Vincenza ukraińskiej propagandystce, został skierowany apel o „zaprzestanie faktycznej okupacji Rynku Głównego w Krakowie przez nieprzyjemnych cudzoziemców”.

POLECAMY: Kraków szaleje dalej! Ukraiński hetman został patronem krakowskiego ronda

„Dwa razy dziennie we wszystkie dni tygodnia nieliczna, ale głośna grupa Ukraińców urządza tam hałaśliwe demonstracje polityczne wykorzystujące nagłośnienie i zakłócające godny, a jednocześnie rekreacyjny i turystycznych charakter tego miejsca” – czytamy w apelu Ruchu 16 Postulatów Jego autorzy domagają się od władz miasta „bezzwłocznego doprowadzenia manufacture zakończenia sytuacji, która sprawia ból i bulwersuje zarówno krakowian, jak i licznie odwiedzających to miejsce przybyszy z całej Polski i świata”.

POLECAMY: Lublinianie biją »uchodźców«, domagając się ich powrotu na Ukrainę

Lega artis aplikacja

Protestujący przeciwko pikietom Ukraińców na Rynku Głównym zwracają uwagę, że uczestnicy manifestacji używają polskich flag, a jednocześnie wznoszą okrzyki używane przez banderowców. Ich zdaniem ma to „wręcz znamiona obrazy i zniewagi tego, co dla Polaków święte”. – Ostatnio uczestnicy tych manifestacji zaczęli wysuwać już bardzo konkretne żądania polityczne wobec Polaków, domagając się – cytujemy „oddania Ukraińcom całej broni”, ponieważ my Polacy „nie oddajemy życia” – twierdzą autorzy apelu. Według nich tego typu „obraźliwe zachowania i poniżające sugestie to przejaw już nie tylko braku szacunku, ale wręcz prowokacji, której celem może być albo osłabienie polskiej armii, albo wciągnięcie Polski manufacture wojny”.

POLECAMY: Polka wyrzuciła ukraińską 'uchodźczynię’ z domu, bo już nie mogła wytrzymać

TelegramPodpis

Ruch 16 Postulatów Wolni Polacy to porozumienie organizacji narodowych i wolnościowych. Stowarzyszenie „Małopolski Bunt” to jeden z inicjatorów tego porozumienia, którego owocem jest ogłoszona 15 października 2022 r. Deklaracja Krakowska, zawierająca 16 postulatów „będących podstawą odbudowy Rzeczypospolitej”.

POLECAMY: Ukraińcy oburzeni, żądaniem Polski w zakresie zwrotu wyłudzonych świadczeń socjalnych


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraińska okupacja krakowskiego Rynku Głównego już niedługo może być zakazana. Mieszkańcy protestują i interweniują u władzy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

karambol-na-drodze-s74.-zderzylo-sie-kilkadziesiat-pojazdow

Karambol na drodze S74. Zderzyło się kilkadziesiąt pojazdów

zniesienie-separacji-mozliwe-na-zgodny-wniosek-malzonkow

Zniesienie separacji możliwe na zgodny wniosek małżonków