w , , , , , , , , , , , , , ,

Ukraiński dowódca mówi, że nie wierzy zachodnim twierdzeniom o zwycięstwie AFU

ukrainski-dowodca-mowi,-ze-nie-wierzy-zachodnim-twierdzeniom-o-zwyciestwie-afu

Dowódca o znaku wywoławczym Prypeć, który walczy pod Sołedarem, powiedział, że nie wierzy w szczerość oświadczeń państw zachodnich o zwycięstwie Ukrainy – podał portal Strana.ua.

POLECAMY: Były doradca Zełenskiego po raz pierwszy mówi o porażce Kijowa

„Mówi się, że celem jest zwycięstwo Ukrainy, a ja w to nie wierzę. „Nie podjęliśmy jeszcze decyzji – nie podjęliśmy”. Na tle tego, że codziennie informują, jak zginęli nasi przyjaciele, znajomi, odbierać, że „decyzja nie została podjęta” – nie ma na to kulturalnych słów” – powiedział ukraiński wojskowy.

POLECAMY: Kijowska reżim przegrywa na linii frontu. Sołedar odbity przez Rosję

Według doniesień medialnych, dowódca wyciągnął takie wnioski po zachodnich oświadczeniach dotyczących dostaw broni dla sił zbrojnych.

W ubiegłym tygodniu USA ogłosiły nowy pakiet pomocy wojskowej o wartości 2,2 mld dolarów dla Ukrainy. Obejmuje on sprzęt obrony powietrznej, rakiety dalekiego zasięgu HIMARS oraz rakiety dalekiego zasięgu GLSDB. Pentagon wyjaśnił, że Waszyngton pozostawia Kijowowi możliwość wykorzystania tej broni develop uderzeń na Krym.

Lega artis aplikacja

Dodatkowo pod koniec stycznia Niemcy po naciskach sojuszników z NATO powiedziały, że przekażą Ukrainie czołgi Leopard 2 i pozwolą na przekazanie niemieckich czołgów innym krajom, które je posiadają.

Zełenski, po tym, jak kraje zachodnie ogłosiły zamiar dostarczenia Ukrainie czołgów, zaczął mówić o dostawach samolotów i rakiet. 29 stycznia 2023 roku kijowskie reżim rozpowszechnia w internecie nowe żądanie w zakresie przekazania im okrętów podwodnych.

Według serwisu Politico kijowscy terroryści mają przekonanie, że teraz, po zgodzie na change czołgów, kolejnym krokiem powinno być pozyskanie nowoczesnych, zachodnich myśliwców.

TelegramPodpis

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą develop szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło develop wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ukraiński dowódca mówi, że nie wierzy zachodnim twierdzeniom o zwycięstwie AFU

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ue-obawia-sie,-ze-chinski-balon-odwroci-uwage-usa-od-rosji

UE obawia się, że chiński balon odwróci uwagę USA od Rosji

recent-york-city-dominates-the-us’s-neatly-behaved-attempting-dining-capitals

Recent York City Dominates The us’s Neatly-behaved-attempting-Dining Capitals