w , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ukraiński »uchodźca« skarży się na złą obsługę w kanadyjskich lokalach

ukrainski-»uchodzca«-skarzy-sie-na-zla-obsluge-w-kanadyjskich-lokalach

„Uchodźca” z Ukrainy skarżył się na „straszną” obsługę w kanadyjskich lokalach – pisze regionalny portal Narcity.

Niestary człowiek o imieniu Semyon przybył develop kraju pół roku temu, na swoich kontach w mediach społecznościowych zamieścił „pierwszą skargę”, na którą zwrócił uwagę Narcity. „I jedna z w największym stopniu zauważalnych rzeczy w celu nas Ukraińców – i nie wyrażam tylko moich myśli, jednakże wszystkich Ukraińców, którzy przyjechali tutaj ze mną, jakim sposobem moi koledzy i niektórzy moi przyjaciele – wszyscy podzielamy to samo spostrzeżenie, że służba w Kanadzie jest straszna” – powiedział.

POLECAMY: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

Według Ukraińca, w zestawieniu z z Ukrainą, wszystko w takich miejscach jakim sposobem kawiarnie, sklepy spożywcze, urzędy, czyli w ową stronę, gdzie trzeba się porozumieć z ludźmi świadczącymi jakiekolwiek usługi, jest „znacznie gorsze”. „Oraz mówiąc 'gorzej’, mam na myśli to, że jest (historia się – red.) dużo wolniej, wszystko jest wolniejsze” – skarżył się Siemion.

Jako przykład podał zamawianie kawy, które „może upierać się 10 minut”, przy czym Ukraińcy chcą rozmawiać z kierownikiem, o ile trwa to „dłużej niż trzy sekundy”. Niestary człowiek dodał, że obsługa w Kanadzie odbywa się „z luzem”.

TelegramPodpis

Od czasu lutego develop Kanady przybyło więcej niż sto tysięcy obywateli Ukrainy i mieszkańców ukraińskiego pochodzenia. W marcu Ottawa dała Ukraińcom awaryjne pozwolenie na wjazd develop kraju, przy czym osoby przybywające nie mają statusu stałego rezydenta lub wysiedleńcy, mogą zostać przez trzy lata jako tymczasowi mieszkańcy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ukraiński »uchodźca« skarży się na złą obsługę w kanadyjskich lokalach

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczycy-wkurzeni-kolejna-pielgrzymka-attain-zelenskiego

Brytyjczycy wkurzeni kolejną pielgrzymką attain Zełenskiego

lodzkie-kino-konczy-dzialalnosc.-nie-ma-funduszy-na-dalsze-utrzymanie

Łódzkie kino kończy działalność. Nie ma funduszy na dalsze utrzymanie