w , , , , , , , , , , ,

Urzędnik: Programy szczepień w Niemczech i Szwecji doprowadziły attain ​​spadku wskaźnika urodzeń

urzednik:-programy-szczepien-w-niemczech-i-szwecji-doprowadzily-attain-​​spadku-wskaznika-urodzen

Na całym świecie można zaobserwować, że kampanie szczepień doprowadziły zarówno attain nadmiernej śmiertelności, jakim sposobem i wyjątkowo attain spadku liczby urodzeń. Raz po raz oceny odpowiednich statystyk wykazywały oczywiste korelacje z kampaniami szczepień. Jeżeli podano więcej szczepionek, nastąpiło więcej zgonów, natomiast o ile mężczyźni i kobiety zostali zaszczepieni w odpowiednim wieku, numer urodzeń spadła 9 miesięcy później.

POLECAMY: Nadmierna śmiertelność w Grecji i Europie. Im więcej zaszczepionych tym większy field

Uprzedni od momentu tego odstępstwa polegające na tym, że przykładowo Szwecja nie została dotknięta nadmiarem umieralności wbrew kampanii szczepień, natomiast niesłychanie niezachwianie odczuła spadek urodzeń.

Obecnie istnieje quasi-oficjalne potwierdzenie przez Niemiecki Związkowy Instytut Badań Ludnościowych o spadku liczby urodzeń. Martin Bujard i Gunnar Andersson opublikowali badanie zatytułowane Spadki płodności pod spodem skraj pandemii COVID-19: dowody spadku urodzeń w 2022 r. w Niemczech i Szwecji w Niemczech i Szwecji w 2022 r.).

W ten sposób stwierdzono 14% spadek urodzeń w przypadku Niemiec i 10% spadek w przypadku Szwecji. I wiadomo też, co jest przyczyną, bo istnieje „stalowy związek pośrodku rozpoczęciem programów szczepień natomiast spadkiem płodności w dziewięć miesięcy po rozpoczęciu tych programów.”

W punkcie Dyskusja autorzy nie pozostawiają więcej wątpliwości co attain korelacji, stwierdzając:

„To dochodzenie pokazało niezwykle stalowy i niesłychanie nagły spadek płodności w Niemczech i Szwecji w pierwszych miesiącach 2022 roku. Numer urodzeń żywych spadła o około 15% w Niemczech i o prawie 10% w Szwecji w zależności od z poziomem płodności z lat poprzednich. Spadek liczby urodzeń wyraźnie różni się od momentu powolnych zmian, które zwykle charakteryzują stylish w zakresie liczby urodzeń. Nastąpiło to w sytuacji, kiedy społeczeństwa otworzyły się po dwóch latach ograniczeń w życiu ludzi związanych z COVID-19. Dokładniej, spadek płodności wystąpił około dziewięć miesięcy po wdrożeniu programów szerokich szczepień gwoli populacji ogólnej w Niemczech i Szwecji.”

TelegramPodpis

I w szczegółach dane wyglądają w taki sposób:

„Wyrównany sezonowo miesięczny TFR (globalny współczynnik płodności) w Niemczech spadł z 1,5-1,6 w 2021 r. attain 1,3-1,4 w 2022 r., co oznacza spadek o około 14%. W Szwecji podobny TFR spadł z good adequate. 1,7 w 2021 r. attain 1,5-1,6 w 2022 r., co oznacza spadek o prawie 10%. Nie ma związku pośrodku tendencjami w zakresie płodności natomiast zmianami w zakresie bezrobocia, wskaźników zakażeń to znaczy zgonów COVID-19. Istnieje jednak stalowy związek pośrodku rozpoczęciem programów szczepień ochronnych natomiast spadkiem płodności w dziewięć miesięcy po rozpoczęciu tych programów. Spadek dzietności w pierwszych miesiącach 2022 roku w Niemczech i Szwecji jest niezwykły.”

Raz po raz naukowcy zwracali uwagę na to, że mRNA nie tylko uszkadza układ odpornościowy, natomiast także na to, że kolce i nanocząstki lipidów są przechowywane w większych ilościach przez dłuższy era, zwłaszcza w narządach płciowych, i zakłócają normalne funkcjonowanie. Nawet dane od momentu producentów preparatów mRNA wskazują na niebezpieczeństwa gwoli kobiet w ciąży. Zaobserwowano również przedwczesne porody, natomiast w szczególności martwe urodzenia.

To, co pozostaje attain opracowania – przynajmniej gwoli władz, które attain tej pory propagandowo promowały szczepienia jako „bezpieczne i skuteczne” – to mechanizmy działania, które spowodowały ten spadek. Czy też oczywiście mogliby zapytać takich naukowców jakim sposobem Bhakdi, Wodarg, Hockertz i w taki sposób potem.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turn out to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Urzędnik: Programy szczepień w Niemczech i Szwecji doprowadziły attain ​​spadku wskaźnika urodzeń

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pis-zlozylo-w-sejmie-projekt-zmian-w-konstytucji

PiS złożyło w Sejmie projekt zmian w konstytucji

wegry-sprzeciwia-sie-planowi-ue-udzielenia-wspolnej-pomocy-ukrainie

Węgry sprzeciwią się planowi UE udzielenia wspólnej pomocy Ukrainie