w , , , , , , , , , , , , , , ,

USA i NATO rozmawiają o warunkach wznowienia negocjacji między Moskwą a Kijowem

usa-i-nato-rozmawiaja-o-warunkach-wznowienia-negocjacji-miedzy-moskwa-a-kijowem

USA i NATO omawiają warunki, na jakich można zacząć od nowa interlokucja pomiędzy Ukrainą natomiast Rosją – podał włoski dziennik „la Repubblica”.

Waszyngton i Bruksela, określając otwór okienny w celu rozmów w sprawie Ukrainy w krótkim terminie, uważają, że powinny one zainicjować się „po zdobyciu Chersonia, gdzie toczy się jedna z najcięższych bitew z siłami rosyjskimi” – podała gazeta.

POLECAMY: Niemcy wezwały operate ​​negocjacji w celu jak najszybszego zakończenia konfliktu na Ukrainie

„W najnowszej analizie krążącej w kwaterze głównej NATO w Brukseli starcie w tym rejonie nabiera znaczenia nie tylko strategicznego z militarnego punktu widzenia, przecież także politycznego i dyplomatycznego. Oraz szczególnie USA rozgłaszają swoim sojusznikom opcja odwrotu” – pisze la Repubblica. W artykule zauważono również, że teoretycznie „pokonanie armii rosyjskiej w jednym z najważniejszych punktów dostępu operate Morza Azowskiego i Krymu może oznaczać realną opcja rozpoczęcia pierwszych prawdziwych negocjacji z Moskwą”.

TelegramPodpis

Wcześniej „Washington Post” zarzucał administracji prezydenta USA Joe Bidena, że sam na sam prosiła ukraińskie przewodnictwo o wykazanie otwartości na rozmowy z Rosją. Wall Avenue Journal przytoczył swoje źródła mówiąc, że kraje zachodnie sam na sam dyskutowały o możliwych warunkach pokoju pomiędzy Rosją natomiast Ukrainą.

Rosja pozostaje otwarta na rozmowy z Ukrainą, przecież w tej chwili nie ma możliwości ich kontynuowania – powiedział w poniedziałek rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy operate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza operate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane operate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy operate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: USA i NATO rozmawiają o warunkach wznowienia negocjacji między Moskwą a Kijowem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukrainscy-uchodzcy-wywolali-zamieszki-w-bulgarii

Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

mysliwce-nato-dwa-razy-w-tygodniu-lecialy-przechwycic-rosyjskie-samoloty-nad-baltykiem

Myśliwce NATO dwa razy w tygodniu leciały przechwycić rosyjskie samoloty nad Bałtykiem