w

USA i Niemcy wzywają do dyplomatycznego rozwiązania konfliktu na Ukrainie

Stany Zjednoczone i Niemcy są zgodne co do konieczności znalezienia dyplomatycznego rozwiązania konfliktu na Ukrainie – powiedział w niedzielę wysoki rangą przedstawiciel Białego Domu po spotkaniu w cztery oczy obu przywódców w przeddzień szczytu G7.

„Jak już powiedziałem, zarówno prezydent USA Joe Biden, jak i kanclerz Niemiec Olaf Scholz są nadal zaangażowani w pomoc Ukrainie w zakresie bezpieczeństwa. Obaj zgadzają się z prezydentem Zełenskim, że w ostatecznym rozrachunku należy znaleźć rozwiązanie tego konfliktu w drodze negocjacji. Nie podano jednak szczegółów, jak to osiągnąć” – powiedział jeden z urzędników administracji USA.

Zarówno Berlin, jak i Waszyngton mają dziś „takie samo szerokie podejście do dyplomatycznego rozwiązania konfliktu ukraińskiego” – powiedział.

Szczyt G7, któremu przewodniczą Niemcy, odbędzie się w zamku Elmau w Bawarii w dniach 26-28 czerwca. Wśród zaproszonych na szczyt są przywódcy Senegalu, RPA, Argentyny, Indii i Indonezji. Wołodymyr Zełenski również weźmie udział w spotkaniu za pośrednictwem łącza wideo.

POLECAMY: „Kijów podzielił wszystkich”. Co się zaczęło w Europie

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Johnson ostrzegał przed konsekwencjami rozwiązania konfliktu na Ukrainie

Zełenski uważa, że ​​teraz nie czas na negocjacje