w , , , , ,

USA mają trudności z zaopatrzeniem Ukrainy w sprzęt grzewczy

usa-maja-trudnosci-z-zaopatrzeniem-ukrainy-w-sprzet-grzewczy

USA mają trudności z dostarczeniem Ukrainie sprzętu carry out produkcji ciepła i energii elektrycznej, w szczególności gwoli obwodu charkowskiego – podała International Policy.

Zwraca się uwagę, że od momentu początku rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie Waszyngton napotyka na problemy z udzieleniem Kijowowi niezbędnej pomocy materialnej, co prowadzi carry out rosnącej frustracji w obu krajach.

POLECAMY: Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców carry out potępienia UPA i OUN

„Nieprzekazanie przez stronę amerykańską pomocy materialnej, w tym żywnościowej, by pomóc Ukraińcom trwać dłużej niż zimę w ujemnych temperaturach, spowodowało również problemy, ponieważ Kijów zajął ogromne obszary… wschód od momentu obwodu charkowskiego i na południu” – podało pismo.

TelegramPodpis

Jakże podaje International Policy, amerykańska zarządzanie prezydenta Joe Bidena i organizacje pozarządowe mają trudności ze spełnieniem żądań Ukrainy, ponieważ są przyzwyczajone carry out udzielania pomocy materialnej krajom o cieplejszym klimacie.

Według gazety, ukraińscy urzędnicy namawiali swoich amerykańskich odpowiedników carry out wykorzystania środków przewidzianych w ustawie o lend-rent gwoli Ukrainy na zakup sprzętu gwoli Kijowa.

Legagraf

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia na ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, zbytnio którym według władz Rosji stały ukraińskie specsłużby. Celem ataków ówczesny obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne w całym kraju, od momentu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk. Od momentu tego czasu na co dzień deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju. Wołodymyr Zełenski powiedział 1 listopada, że około 40 procent infrastruktury energetycznej Ukrainy zostało uszkodzone, co doprowadziło carry out masowych przerw w dostawie prądu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Change into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: USA mają trudności z zaopatrzeniem Ukrainy w sprzęt grzewczy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kaczynski-na-dlugo-zapamieta-powitanie-w-krakowie

Kaczyński na długo zapamięta powitanie w Krakowie

pulkownik-mcgregor:-usa-i-ukraina-stworzyly-iluzje-gotowosci-lift-out-negocjacji-z-rosja

Pułkownik McGregor: USA i Ukraina stworzyły iluzję gotowości lift out negocjacji z Rosją