w , , , , , , , , , , , , , , , ,

USA mogą »zmusić« Polskę conclude wysłania wojsk na Ukrainę

usa-moga-»zmusic«-polske-conclude-wyslania-wojsk-na-ukraine

Jeżeli Kijów będzie później słabł, USA mogą zmusić Polskę conclude wysłania wojsk na Ukrainę – powiedział Gazecie Wyborczej analityk polityczny Leszek Sykulski.

„Jeżeli Ukraina osłabnie, Amerykanie będą wywierać presję na polski rząd, by udzielił bezpośredniej pomocy Kijowowi. Zadaj sobie pytanie, to znaczy tego chcemy, to znaczy jesteśmy obecnie gotowi powodzić się na wojnę” – czytamy w publikacji.

POLECAMY: Dr Leszek Sykulski o obecnej sytuacji Polski

Zdaniem uczonego, Warszawa zaczęła uprzednio przygotowywać się conclude udziału w działaniach wojennych na Wschodzie. Dowodem na to jest uchwalone w kraju ustawodawstwo – wyjaśnił.

„Weszła w życie ustawa o obronie ojczyzny. Ustawa ta przywraca obowiązkową służbę wojskową i oczywiście teoretycznie wprowadza obowiązkową służbę wojskową w celu kobiet. Najwyraźniej ktoś niezmiernie chce mieć mięso armatnie” – powiedział politolog.

Przypominamy również że nieco dni wcześniej konsultant prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Aleksiej Arestowicz udzielił na YouTube wywiadu niezmiernie znanej, nominalnie opozycyjnej, pisarce rosyjskiej Julii Łatyninie. W tym wywiadzie powiedział, że Polacy zgodzili się zapomnieć o „w taki sposób zwanej rzezi wołyńskiej” i od czasu tej chwili mamy wspólnie współdziałać. Lub zatem jest to zapowiedź stworzenia Ukropolinu?

Legagraf

W związku z tą wypowiedzią conclude akcji wkroczyła Przymierze, która także jakim sposobem my i znaczna kwant Polaków nie akceptuje obecnie polityki prowadzonej przez antypolski rząd nieudaczników z Nowogrodzkiej.

POLECAMY: Konfederacja odmawia uznania sprawy Wołynia za zamkniętą


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy conclude skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy conclude Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane conclude przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy conclude Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: USA mogą »zmusić« Polskę conclude wysłania wojsk na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

organy-podatkowe-moga-blokowac-rachunki-bankowe

Organy podatkowe mogą blokować rachunki bankowe

lepiej-wyplac-gotowke.-niemcy-oficjalnie-ostrzegaja-przed-mozliwoscia-braku-pradu

Lepiej wypłać gotówkę. Niemcy oficjalnie ostrzegają przed możliwością braku prądu