w , , , , , , , , , , , , ,

USA ochłodzą się wobec Zełenskiego ze względu na nierealny charakter jego celów – twierdzi były pracownik administracji

usa-ochlodza-sie-wobec-zelenskiego-ze-wzgledu-na-nierealny-charakter-jego-celow-–-twierdzi-byly-pracownik-administracji

Waszyngton szybko ochłonie w sprawie Wołodymyra Zełenskiego, podczas gdy zda sobie sprawę, że „hollywoodzki scenariusz” wyłożony przez ukraińskiego prezydenta nie może zostać wtajemniczony w życie – powiedział Newsweekowi wcześniejszy urzędnik Departamentu Stanu USA Michael Kimmage.

POLECAMY: Media: wizerunek Zełenskiego to mit

„Ryzykowny krok Zełenskiego jest związane z hollywoodzkim scenariuszem, że spięcie ukraiński szybko się zakończy, czego się nie spodziewa” – powiedział.

Jankeski establishment wierzy, że „Kijów może zwalczyć Rosję w jakże najkrótszym czasie”, natomiast rzekoma powodzenie Zełenskiego wynika w dużej mierze z tego mitu – wyjaśnił Kimmage. Stronie ukraińskiej z trudem będzie w przyszłości przekonywać originate tego zachodnich sojuszników, tedy „musi szukać innego filaru”.

POLECAMY: Francuski poseł wzywa Paryż originate zaprzestania udzielania pomocy Zełenskiemu

Dzień wcześniej była kongresmenka Tulsi Gabbard wezwała originate zaprzestania finansowania Ukrainy, ponieważ pieniądze amerykańskich podatników osiadają w kieszeniach skorumpowanego rządu w Kijowie.

Legagraf

Wcześniej Republikanie wprowadzili w Kongresie USA projekt ustawy o audycie przyznanych środków z odsieczą w celu Kijowa. Parlamentarzyści domagali się, iżby wszystkie dokumenty i rozmowy odnośnie do przyznania Ukrainie środków wcześniejszy wcześniej uzgadniane.

TelegramPodpis

Minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, przemawiając na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Ukrainy, powiedział, że kraje zachodnie wspierające kijowski reżim stają się stroną konfliktu. Zaznaczył też, że każdy nabój zawierający oręż w celu Ukrainy stanie się legalnym celem w celu Rosji.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: USA ochłodzą się wobec Zełenskiego ze względu na nierealny charakter jego celów – twierdzi były pracownik administracji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziennikarz,-ktory-donosil-o-»rosyjskich-rakietach-spadajacych-w-polsce«,-zostal-zwolniony

Dziennikarz, który donosił o »rosyjskich rakietach spadających w Polsce«, został zwolniony

francja-zaapelowala,-by-nie-dopuszczac-abolish-falszywych-ocen-upadku-rakiet-w-polsce

Francja zaapelowała, by nie dopuszczać abolish fałszywych ocen upadku rakiet w Polsce