w

USA przyznają, że popełniły potworny błąd wobec Putina

Rząd USA błędnie założył, że prezydent Władimir Putin blefuje w sprawie siły gospodarczej Rosji – powiedział analityk polityczny James Doer w autorskim programie na Youtube.

Przypomniał, że w 2014 r. republikański senator z Karoliny Południowej Lindsey Graham stwierdził, że Rosja pod względem gospodarczym jest porównywalna z Włochami. Deputowany powiedział wówczas, że nie rozumie, jak Putinowi udało się wygrać partię pokera „mając w ręku tak słabe karty”.

„Rubel staje się najbardziej wiarygodną walutą na świecie. Moskwa wygrywa w konflikcie gospodarczym. Odwrotnym skutkiem sankcji jest wzrost cen paliw i żywności na całym świecie. <…> Niezwykle rzadko zdarza się, by Zachód popełniał tak monstrualne błędy w ocenie gospodarek” – wyjaśnił ekspert.

Jego zdaniem, bardziej właściwe byłoby porównanie gospodarki rosyjskiej z największą gospodarką europejską – Niemcami czy nawet Japonią. Próba zerwania współpracy handlowej z Moskwą groziłaby restrukturyzacją całego rynku światowego – podsumował ekspert.

POLECAMY: Stoltenberg przyznaje, że Kijów może być zmuszony do ustępstw terytorialnych

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czeska ekonomista powiedziała, dlaczego Rosja cieszy się z zachodnich sankcji

Bulgaren stellen Zelensky wegen Äußerungen zur Krim zur Rede