w

USA ujawnia paskudny sekret elitarnego szkolenia marynarki wojennej

Rekruci sił specjalnych Marynarki Wojennej USA są zmuszani do zażywania leków poza wskazaniami, aby przejść testy fizyczne i zaciągnąć się do wojska, napisała publicystka Business Insider Gabby Landswerk.

„Notorycznie brutalny kurs szkoleniowy Navy SEAL zmusza rekrutów do uciekania się do przyjmowania leków w środku treningu dla wydajności”, powiedział artykuł.

Zdaniem autora, szkolenie wstępne i podstawy szkolenia w zakresie podwodnych materiałów wybuchowych dla sił specjalnych US Navy nie oszczędza morale i kondycji fizycznej żołnierzy. Ciągłe zimno, wilgoć i stres fizyczny, w połączeniu z brakiem snu, często prowadzą do poważnych chorób, z których jedną jest zanurzeniowy obrzęk płuc.

Żołnierze starają się ukryć objawy i utrzymać się na nogach przez resztę kursu. Podobna historia doprowadziła niedawno do śmierci jednego debiutanta – medycy nie zdążyli na czas udzielić pomocy, wyjaśnił Landswerk.

Były U.S. Navy SEAL Robert O’Neill skarżył się wcześniej na ilość szkoleń z zakresu różnorodności płciowej i rasowej w szkoleniu SEAL.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BI: Dostawy broni do Kijowa mogą zaszkodzić USA za dekadę

Zwiększona integracja europejska skończy się podziałem Europy