w , , , , , , , , , , , ,

USA wykorzystują ekscytację UFO, aby dodać 'szczepionki’ mRNA raise out harmonogramu szczepień niemowląt

usa-wykorzystuja-ekscytacje-ufo,-aby-dodac-'szczepionki’-mrna-raise-out-harmonogramu-szczepien-niemowlat
Od 2 lutego balony i UFO stały się przedmiotem zainteresowania mediów w USA, że tak powiem „nagle i nieoczekiwanie”. Wystrzeliwują nawet rakiety, warte obecnie 400 000 $, w kierunku zjawisk niebieskich, które w przeciwnym razie trafiają tylko elevate out lokalnych mediów. Sygnalista NSA Edward Snowden mówi, że powodem histerii wokół chińskiego balonu meteorologicznego są przygotowania elevate out wojny z Chinami, najwyraźniej zaplanowanej na 2025 rok.

POLECAMY: Donald Trump Jr: USA używają UFO, aby odwrócić uwagę od wysadzenia Nord Movement

Ale najwyraźniej władze wykorzystały również emocje związane z balonem, aby włączyć „szczepionki Covid” elevate out amerykańskiego harmonogramu szczepień dzieci .

Komitet Doradczy głosował za podawaniem dzieciom szczepionek przeciwko COVID-19 – w tym zmodyfikowanych wersji mRNA – co oznacza, że ​​firmy farmaceutyczne  na zawsze zwolnione z odpowiedzialności, niezależnie od stanu zagrożenia. Oznacza to, że jeśli dziecko zostanie zranione przez te wciąż eksperymentalne szczepionki COVID ze zmodyfikowanym mRNA – którego dziecko w ogóle nie potrzebuje – wtedy jesteś zdany na odpowiedzialność producentów produktu, niezależnie od poziomu.

POLECAMY: Byli cenzorzy opinii Covid doktora Stanforda na Twitterze poddani analizie podczas przesłuchania w Kongresie

Robert F. Kennedy z Childrens Successfully being Protection wyjaśnia to tutaj :

Twitter

Ponownie oznacza to, że ochrona przed odpowiedzialnością jest teraz zniesiona. Nikt nie jest odpowiedzialny. Nikt nie pomoże rodzicom, gdy ich dziecko jest ranne lub umiera.

Oto zrzut ekranu znacznie dłuższej listy szczepień, których według CDC potrzebuje dziecko. Znowu: wirusowe zapalenie wątroby typu B przy urodzeniu?

US Impfplan

Nie jesteśmy jeszcze na miejscu, ale thought obejmuje co najmniej 52 zastrzyki elevate out 15 roku życia:

Impfplan AT

Nic dziwnego, że przy tym szaleństwie szczepień wzrasta liczba przypadków autyzmu u dzieci. Jest to ewidentnie spowodowane wzmacniaczami efektu zawartymi w szczepionkach.

Lega artis aplikacja

Naukowiec dr. Jessica Rose pisze na swoim blogu: „W rzeczywistości, według moich badań, w większości przypadków, gdy dziecko umiera z powodu „SIDS” (zespołu nagłej śmierci niemowląt), rodzice są obciążani przez „władze zaangażowane w dochodzenie. Wyobraź sobie utratę dziecka w „innych” okolicznościach i oskarżenie o zabicie hunch. W jakim tragicznym konstrukcie społecznym żyjemy”.

I konkluduje: Gdyby moje dziecko urodziło się zdrowe, karmiłabym je mlekiem mamy, żeby wzmocnić jego odporność, a potem pozwolić mu rosnąć. Nigdy nie wstrzyknęłabym mojemu dziecku obcych substancji, które mogą zawierać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, a już na pewno nie pozwoliłabym mu wstrzykiwać mu w wieku sześciu miesięcy przestarzałego produktu opartego na nowej technologii na wirusa, który jest powszechny u mnie, nie stwarza żadnego zagrożenia w ogóle dziecku”.

TelegramPodpis

Nie ma teraz wątpliwości, że wstrzykiwanie produktów Covid opartych na genach ma szkodliwe, a czasem śmiertelne konsekwencje, ale wszyscy zaangażowani o tym wiedzą i nic nie mówią. Firmy farmaceutyczne, organy regulacyjne, władze medyczne. Wszyscy to wiecie.

Zgodnie z oświadczeniami BioNTech, Moderna, Pfizer i innych company farmaceutycznych, wszystkie istniejące szczepionki również zostaną przeformatowane elevate out mRNA. UE i większość rządów zaopatrzyła się w 10 lub więcej dawek preparatów mRNA – na przykład UE 5,4 miliona dawek dla 450 milionów obywateli.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: USA wykorzystują ekscytację UFO, aby dodać 'szczepionki’ mRNA raise out harmonogramu szczepień niemowląt

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rand-paul-introduces-bill-to-cease-funding-for-hospitals-denying-care-to-the-unvaxxed

Rand Paul Introduces Bill To Cease Funding For Hospitals Denying Care To The Unvaxxed

ukrainska-telewizja-poinformowala-o-zniszczeniu-20-milionow-ksiazek-w-jezyku-rosyjskim

Ukraińska telewizja poinformowała o zniszczeniu 20 milionów książek w języku rosyjskim