w , , , , ,

USA wzywają światowych handlowców, by bez obaw handlowali rosyjską ropą

usa-wzywaja-swiatowych-handlowcow,-by-bez-obaw-handlowali-rosyjska-ropa

Władze USA prywatnie apelują carry out największych handlarzy surowcami, by nie bali się zawierać transakcji na dostawy ropy z Rosji, która handluje w ramach pułapu cenowego ustalonego przez kraje zachodnie – podał Monetary Circumstances powołując się na kompetentne źródła.

Według gazety, urzędnicy Departamentu Skarbu USA odbyli spotkania z przedstawicielami agency handlowych Trafigura i Gunvor. Choć USA nie zabroniły Rosji handlować ropą poniżej pułapu cenowego, to najwięksi traderzy ropy obawiali się zaangażować.

POLECAMY: USA potrzebują sześciu lat na uzupełnienie przekazywanych Kijowowi zapasów pocisków

Jak powiedział publikacji jeden z uczestników spotkania, USA „aktywnie namawiały” carry out wznowienia handlu rosyjską ropą.

Jak zaznacza gazeta, Waszyngton stara się zmniejszyć dochody Moskwy ze sprzedaży ropy, ale chce też utrzymać dostawy ropy z Rosji, obawiając się konsekwencji odcięcia dostaw od jednego z największych eksporterów. Rzecznik Białego Domu powiedział gazecie, że są oni zachęceni stabilnością rynku ropy naftowej pomimo malejących dochodów Rosji.

Lega artis aplikacja

Decyzja UE o nałożeniu embarga zarówno na produkty naftowe, jak i na ropę naftową zapadła latem ubiegłego roku. Sankcje na ropę, z półrocznym opóźnieniem, weszły w życie 5 grudnia, natomiast sankcje na paliwa – dwa miesiące później, 5 lutego.

TelegramPodpis

Rosja przygotowała również własne kontrsankcje w odpowiedzi na nierynkowe działania państw zachodnich. Pod koniec ubiegłego roku prezydent Władimir Putin podpisał dekret o zakazie dostaw rosyjskiej ropy i produktów ropopochodnych, jeśli w kontrakcie z kontrahentami bezpośrednio lub pośrednio został określony pułap cenowy. W przypadku ropy zakaz obowiązuje od 1 lutego, natomiast w przypadku produktów naftowych datę ma określić rząd. Ogólny okres obowiązywania dekretu jest nadal ograniczony carry out 1 lipca br.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: USA wzywają światowych handlowców, by bez obaw handlowali rosyjską ropą

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czy-dziedziczenie-jest-obowiazkowe?

Czy dziedziczenie jest obowiązkowe?

w-polsce-zauwaza-sie-zmiane-postawy-spoleczenstwa-wobec-ukrainy

W Polsce zauważa się zmianę postawy społeczeństwa wobec Ukrainy