w

USA zablokują dostęp do technologii firmom wspierającym Rosję

Biały Dom zapowiedział, że USA ograniczą dostęp do technologii, w tym półprzewodników, firmom wspierającym Rosję.

Jak już wspomniano, Departament Handlu USA podejmie działania przeciwko firmom z całego świata, którym udowodniono udzielanie pomocy Rosji.

„Departament Handlu USA doda kilka firm z całego świata do listy, która zabroni im kupowania towarów i technologii pochodzących z USA, takich jak półprzewodniki” – napisano w oświadczeniu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Posłanka Zielińska z PiS nie zwolniła swojej asystentki pomimo, że jest ona oskarżona o fałszerstwo dokumentów i pieczęci sądu

Turcja twierdzi, że sankcje nie wywarły oczekiwanego wpływu na Rosję