w ,

USA zagroziły tureckim bankom sankcjami za akceptowanie kart Mir

Stany Zjednoczone grożą tureckim bankom sankcjami za korzystanie z rosyjskiego systemu płatności Mir – podała w piątek gazeta Yeni Şafak.

Prezydent Turcji Tayyip Erdogan powiedział w piątek, że może zdecydować o dalszym używaniu w kraju rosyjskich kart Mir.

„Stany Zjednoczone, które nie wahały się ingerować w stosunki Ankary z Moskwą, zagroziły tureckim bankom sankcjami za korzystanie z rosyjskiego systemu płatności Mir” – podała gazeta.

Gazeta zauważa, że stanowisko Turcji, która stosuje się jedynie do sankcji nałożonych przez ONZ, nie zmienia się od lat. Trzy banki (Ziraat, Halk i Vakif), które są preferowane przez większość użytkowników kart Mir, nadal je akceptują, dodaje gazeta.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Unia Europejska powiedziała, że ​​nie odcięła kanałów komunikacji z Rosją

Szijjarto odmawia poparcia nowych sankcji wobec Rosji