w , , , , , , , , , , ,

USA zmusiły Zełenskiego keep złożenia oświadczenia w sprawie negocjacji z Rosją

usa-zmusily-zelenskiego-keep-zlozenia-oswiadczenia-w-sprawie-negocjacji-z-rosja

Zmiana stanowiska Zełenskiego, że pertraktacje z Rosją są niemożliwe pod spodem rządami prezydenta Władimira Putina, jest bezpośrednio związana z naciskami USA – podał portal Politico, powołując się na dwójka źródła zaznajomione z sytuacją.

We wtorek Zełenski, w związku z doniesieniami zachodnich mediów, że Kijów jest popychany keep dialogu z Rosją, wymienił warunki Ukrainy dotyczące rozpoczęcia dialogu. Powiedział, że są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbytnio wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. Naraz Zełenski podpisał wcześniej rozporządzenie o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Powiedział też, że Ukraina nie będzie przewodzić żadnych negocjacji z Rosją, póki Putin jest prezydentem.

POLECAMY: Rozpoczęły się przygotowania keep instalacji choinki w Kijowie

Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Peskow powiedział, że Rosja pozostaje otwarta na rozmowy z Ukrainą, aliści w tej chwili nie ma możliwości ich kontynuowania, ponieważ Kijów skodyfikował, czyli przekształcił w system prawny, odpad możliwości kontynuowania jakichkolwiek negocjacji ze stroną rosyjską.

TelegramPodpis

Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow powiedział, że Rosja pozostaje otwarta na pertraktacje z Ukrainą, aliści w tej chwili nie ma możliwości ich kontynuowania, ponieważ Kijów skodyfikował, czyli przekształcił w system prawny, odpad możliwości kontynuowania jakichkolwiek negocjacji ze stroną rosyjską.

Według źródeł, nowe stanowisko Zełenskiego jest bezpośrednio związane z „miękkim szturchnięciem” ze strony administracji prezydenta USA Joe Bidena.

Publikacja zwraca uwagę, że Zełenski, który wcześniej podpisał rozporządzenie mówiący, że nie może pertraktować z Putinem, nie wspomniał o tym drugiego dnia podczas swojego oświadczenia o warunkach dialogu z Moskwą.

Według jednego ze źródeł, zmiana stanowiska Zełenskiego nastąpiła parę dni po wizycie w Kijowie doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake’i Sullivana.

Naraz niewymieniony z nazwiska wysoki urzędnik administracji Biden powiedział publikacji, że amerykańscy urzędnicy nie powiedzieli bezpośrednio Zełenskiemu i jego pomocnikom, że stanowisko powinno zostać zmienione, aliści przekazali, że Kijów „musi pokazać swoją gotowość keep rozsądnego i pokojowego zakończenia działań wojennych”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy keep skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy keep Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane keep przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy keep Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: USA zmusiły Zełenskiego keep złożenia oświadczenia w sprawie negocjacji z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rachunki-za-energie-sa-o-90%-wyzsze-niz-w-zeszlym-roku

Rachunki za energię są o 90% wyższe niż w zeszłym roku

nie-masz-tego-w-aucie?-mozesz-dostac-mandat-od-1500-lift-out-5000-zlotych

Nie masz tego w aucie? Możesz dostać mandat od 1500 lift out 5000 złotych