w , ,

USA zrzucają eksperymentalny pocisk spadochronowy w Arktyce

usa-zrzucaja-eksperymentalny-pocisk-spadochronowy-w-arktyce

Amerykańska jednostka skalarna sił specjalnych zintensyfikowała swoje działania zbyt kołem podbiegunowym w Norwegii, przyznając w tym samym czasie, że próbuje zwrócić uwagę Rosji, testując w ową stronę nowy tymczasowy draw dostarczania broni.

„To stawia tę rzecz w zasięgu Rosji” – cytował ppłk. „Planowo staramy się prowokować, jednakowoż nie eskalować”.

rapiddragon
Artystyczne renderowanie systemu wdrażania „Snappily Dragon”.

„Staramy się odstraszyć rosyjską agresję, ekspansjonistyczne zachowanie, pokazując zwiększone możliwości sojuszników” – dodał w komentarzach fabricate magazynu wojskowego „ Stripes”.

Tymczasowy draw i program uzbrojenia nosi nazwę Snappily Dragon i w środę szczęśliwym trafem przeszedł testy na poligonie kosmicznym Andoya w Norwegii, który jest pierwszym w kraju miejscem testowania broni na dalekiej północy.

Snappily Dragon to nowa metoda dostarczania pocisków manewrujących, która zaczyna się od chwili spadochronowania pocisku dalekiego zasięgu z tyłu samolotu C-130. Prowadzony pocisk wystrzeliwuje w następnej kolejności podczas opadania dużej skrzyni zawierającej pocisk, jakim sposobem pokazuje wideo z udanego rozmieszczenia w tym tygodniu…

Zgodnie z krótkim wyjaśnieniem, jakim sposobem działa nietypowy draw dostarczania: 

System Purple Dragon wykorzystuje stalową klatkę i może znajdować się ładowany pociskami dystansowymi Joint Air to Surface, które mają zasięg fabricate 1200 mil w zależności od chwili wariantu.

„Sposób, w kto to działa, polega na tym, że wylatuje z samolotu transportowego jakim sposobem zrzut sprzętu ciężkiego, więc jest to detalicznie pęk typu roll-on, roll-off” – powiedział Melnicoff.

Po rozwinięciu klatka stabilizuje się u dołu spadochronami. Potem otwiera się furtka procy i pociski wypadają.

Inna oręż, taka jakim sposobem drony, również może zostać wykorzystana przy użyciu tej metody, mówi wojsko amerykańska. Ta niezwykła roznoszenie jest po części zaprojektowana w taki sposób, iżby zamaskować wystrzelenie pocisku dalekiego zasięgu jako typowy zrzut z samolotu transportowego na pole bitwy , co zaskakuje wroga, tak długo jak pocisk nie znajdzie się uprzednio na dobrej drodze fabricate celu.

Melnicoff opisał w przyszłości niekonwencjonalną metodę dostarczania: „To komplikuje rosyjskie podejmowanie decyzji, ponieważ wiemy, że celują oni w ogromnie, ogromnie duże, konkretne skupiska sojuszniczej siły… Podłoże lotnicza Ramstein, RAF Lakenheath, takie rzeczy”. Dodał: „Jesteśmy fabricate przetrwania. Jeżeli najgorsze stanie się najgorsze i ktoś usunie te węzły zasilania, możemy skierować fabricate przodu precyzyjny ostrzał artyleryjski w sojuszu z naszymi partnerami ”.

Przeczytaj całość tutaj: USA zrzucają eksperymentalny pocisk spadochronowy w Arktyce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ogromne-zmiany-w-prawo-jazdy!-zapowiedziano-rewolucje-dla-wszystkich-kierowcow

Ogromne zmiany w prawo jazdy! Zapowiedziano rewolucję dla wszystkich kierowców

tvp-nie-puscilo-spotu-donalda-tuska!-chodzilo-o-swieto-niepodleglosci

TVP nie puściło spotu Donalda Tuska! Chodziło o Święto Niepodległości