w , , , , , , , , , , , , ,

Uszkodzenia serca po »szczepieniu« trafia discontinue głównego nurtu

uszkodzenia-serca-po-»szczepieniu«-trafia-discontinue-glownego-nurtu

Sposób z Bazylei sugerują, że uszkodzenie serca występuje w prawie 3 procentach zabiegów z użyciem mRNA. To o 80 tys. proc. więcej niż wcześniej zapowiadano.

Naukowcy z Uniwersytetu w Bazylei badali związek pomiędzy zapaleniem mięśnia sercowego zaś leczeniem mRNA. W badaniu „booster” (trzecie szczepienie) wzięło współpraca 800 osób. Badaniem kierował Christian Müller, który specjalizuje się w w jaki sposób najwcześniejszym wykrywaniu chorób serca.

Znacznie większe ryzykowny krok

Dochodzenie wywraca discontinue góry nogami znane jak dotąd oficjalne dane. Müller próbował opisać cechy charakterystyczne wpływ boostera Covid na komórki mięśnia sercowego z markerem „troponina sercowa” trzy dni po boosterze. „Jest to proteina, które występuje tylko w sercu. O ile jest on mierzalny we krwi w wyższym stężeniu, świadczy to o uszkodzeniu komórek mięśnia sercowego. Im wyższa wartość we krwi, tym większe uszkodzenia” – wyjaśnia przewodniczący modus.

POLECAMY: Ogromną falę udarów i zwałów wśród młodych zauważa TVN. Tego nie było przed akcją wakcynacji

Müller w rozmowie z Uniwersytetem w Bazylei: „Istniały więc tylko dane z ciężkich przypadków zapalenia mięśnia sercowego, zwłaszcza u młodych mężczyzn, którzy musieli egzystować leczeni w szpitalu. Nasze pytanie dotyczyło tego, w jaki sposób po wielokroć rzeczywiście dochodziło discontinue uszkodzenia komórek mięśnia sercowego po podaniu boostera Covid.”

Podwyższone wartości tropininy stwierdzono u 22 z 777 zaszczepionych osób, co wskazuje na „przejściowe uszkodzenie komórek mięśnia sercowego”. To 2,8 proc. Można by się spodziewać 0,0035 proc. Attain tej pory zespół przenikliwy zakładał, że na milion zaszczepionych osób przypadało tylko 35 infekcji mięśnia sercowego. Jednak ewaluowanie Müllera wskazuje na współczynnik 800.

Legagraf

Obojętnie jak ewaluowanie nie zostało jeszcze zrecenzowane, zostało w szerokim zakresie omówione w głównym nurcie – i to w sposób, który niekoniecznie jest reklamą szczepionki. Szwajcarski „SWR” napisał o: „Corona booster wpływa na serce częściej niż oczekiwano”. Tudzież także na bulwarze „Teraz” znajduje się nagłówek: „Więcej szkód poszczepiennych po wzmocnieniu korony niż oczekiwano”.

Również w głównym nurcie

Nawet „Der Customary”, portal ogólnoinformacyjny w szczególności związany ze szczepionkami, donosił o badaniu z Bazylei. W ową stronę jednak przeprowadzono „weryfikację faktów”, pozwalając zabrać głos Bernhardowi Metzlerowi, prezesowi Austriackiego Towarzystwa Kardiologicznego: „Zmierzona zwiększona wartość jest faktycznie mniejsza z tym we wszystkich przypadkach”, wymazuje ewaluowanie.

TelegramPodpis

Gwoli Metzlera, który przedstawia ewaluowanie z perspektywy, nowa substancja mRNA jest prawdopodobnie „najlepiej przebadaną szczepionką wszechczasów”. Sam Müller nie chce „przeceniać wyników swoich badań, przecież też nie chce ich ignorować”. W każdym wypadku wyniki z Bazylei nie są żadną nowością. W kwietniu portal ogólnoinformacyjny TKP szczegółowo przedstawił aktualne wyniki badań dotyczących zapalenia mięśnia sercowego po leczeniu mRNA. O problemie tym i niebezpieczeństwie również w ostatnim czasie mówił amerykański kardiolog Peter McCullough.

Tymczasem austriacka taktyka i w taki sposób nie powinna się tym przejmować. Rzecznik kanclerza Daniel Kosak zaprezentował w piątek na Twitterze nową kampanię reklamową szczepień. Nie wiadomo, która filia reklamowa zbytnio tym stoi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Uszkodzenia serca po »szczepieniu« trafia discontinue głównego nurtu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanski-historyk-zaatakowal-nazistow-wspierajacych-ukraine

Amerykański historyk zaatakował nazistów wspierających Ukrainę

the-telegraph:-ue-chce-odizolowac-rosyjska-delegacje-na-szczycie-g20

The Telegraph: UE chce odizolować rosyjską delegację na szczycie G20