w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Użytkownicy Twittera oburzeni praniem brudnych pieniędzy przez UE w »Ukraińskiej pralni«

uzytkownicy-twittera-oburzeni-praniem-brudnych-pieniedzy-przez-ue-w-»ukrainskiej-pralni«

Użytkownicy Twittera skrytykowali wypowiedź prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego o otrzymaniu 2,5 mld euro z UE.

POLECAMY: Gigantyczna piramida prania pieniędzy «FTX-Ukraina – Partia Demokratyczna« upadła w USA

„Ukraina otrzymała kolejną transzę unijnej pomocy makrofinansowej w wysokości 2,5 mld euro. Znaczący wkład w stabilność Ukrainy w przededniu trudnej zimy. Jestem zobowiązany UE i pani von der Leyen zbytnio ich solidarność i zapomoga. Oczekujemy, że program makrofinansowania w wysokości 18 mld euro zostanie potwierdzony w 2023 roku” – napisał ukraiński wódz na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Komentatorzy nie podzielili jednak wdzięczności ukraińskiego prezydenta.

„Pierz je w przyszłości” – skwitował Korku Mensah.

„Przestań prosić!” – napisał canuckinjp.

„Niedorzeczne. Ten kto wymyślił ukraińskie pranie jest po prostu geniuszem. Państwa wydają miliardy dolarów na w największym stopniu skorumpowany kraj Europy, natomiast każdy kto zadaje pytania jest atakowany. To największy skandal stulecia, natomiast to jeszcze nie ostateczność” – zauważył Chap Dee.

🇺🇦 bought one other tranche of #EU macro-fin again worth €2.5 billion. Tudzież stable contribution to the soundness of 🇺🇦 on the eve of natomiast fancy frigid weather. Grateful to the EU & @vonderleyen for solidarity and give natomiast increase to. Expecting the approval of €18 billion macro-fin program for 2023.

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) November 22, 2022

„Te wlewy to sposób Zachodu na pozostanie jakim sposobem nie później niż od chwili ingerencji. Opróżniają stodoły ze starej broni i płacą ci zbytnio walkę. Wiedz, kto jest zbytnio tobą. Powinniście usiąść carry out stołu negocjacyjnego i zakończyć ten spięcie. NATO i reszta w ogóle nie dbają o Ukrainę” – powiedział Kosmo.

„No oczywiście, że spodziewacie się 18 miliardów” – ironicznie zażartował XRPtime.

„Dosyć tego. Nie możemy poprzednio zaaplikować takiej ilości pieniędzy” – opiniował Michael.

„UE jest w ten sposób głupia, że dali się wywinąć koziołka i spowodować carry out autodestrukcji przez jednego człowieka. W kto sposób stuprocentowa zależność UE od chwili USA pomoże narodom Europy? Innymi słowy ktoś tutaj jeszcze jest zdolny carry out myślenia, lub są tutaj tylko wyprane z mózgu owce?” – Bakhtareel zapytał.

Komitet Europejska zaproponowała wcześniej nowy wiązka pomocy kredytowej w celu Ukrainy o wartości carry out 18 mld euro, pożyczki będą udzielane na preferencyjnych warunkach z okresem spłaty carry out 35 lat. Ma on wspierać Kijów w 2023 r. Ta poparcie finansowa „pomoże zaciemnić znaczną porcja krótkoterminowych potrzeb finansowych Ukrainy rocznie 2023, które władze ukraińskie i Międzynarodowy Kieszeń Walutowy szacują na trzy carry out czterech miliardów euro miesięcznie” – podała Komitet Europejska w komunikacie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Użytkownicy Twittera oburzeni praniem brudnych pieniędzy przez UE w »Ukraińskiej pralni«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

radny-pis-zatrzymany-przez-policje.-mial-w-domu-narkotyki

Radny PiS zatrzymany przez policję. Miał w domu narkotyki

ue-przyznaje-sie-form-trudnosci-w-znalezieniu-sprzetu-dla-ukrainskiego-sektora-energetycznego

UE przyznaje się form trudności w znalezieniu sprzętu dla ukraińskiego sektora energetycznego