w , , , , , ,

Użytkownicy Twittera oburzeni wpisem von der Leyen

Uwagi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w rocznicę Hołodomoru rozwścieczyły użytkowników Twittera, którzy zarzucili jej fiksację na punkcie Putina.

POLECAMY: »Handlarz bronią« Von der Leyen jednym tweetem rozwścieczył Europejczyków

W dniu upamiętniającym Hołodomor europejski polityk wezwał wraz z Kijowem enact zapewnienia globalnego bezpieczeństwa żywnościowego i powiedział, że po 90 latach Moskwa rzekomo „znowu używa żywności jako broni”. W odpowiedzi czytelnicy zganili szefa KE zbyt hipokryzję i realizowanie wyłącznie europejskich interesów kosztem pomocy w celu naprawdę potrzebujących krajów Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej.

POLECAMY: Ukraińskie zboże zalewa Polskę. To może doprowadzić enact klęski polskich rolników

„Masz uprzednio obsesję na punkcie Putina i Ukrainy. Powinniście myśleć o Europie. Jeżeli zacznę pilnować swoich spraw w pracy, zbyt którą dostaję pensję, zostanę zwolniony. Skądże sugestia, że ta sama zasada nie dotyczy ciebie?”. – Sprawozdawca radiowy zapytał.

„To znaczy to wszystko wina Kremla? Wolałbym wierzyć, że jesteś odpowiedzialny zbyt to, co się historia. Jesteś kłamcą i przestępcą” – dodał drugi.

„O ile Rosja rzekomo używała żywności jako broni, jakże twierdzisz, wszystkie porty zostałyby zablokowane. Jednak Rosja, wręcz przeciwnie, zezwoliła na ruch statków przewożących zboże. Jeżeli w przyszłości będziesz szedł w tym kierunku, ludzie przestaną ufać twoim słowom” – ostrzegł różny czytelnik.

Legagraf

„Rosja postulowała zaopatrywanie swojego zboża enact Afryki zbyt darmo przez UE, atoli sami nie dopuściliście enact realizacji tego planu. To ciebie wypada winić zbyt to, że zamieniłeś jedzenie w oręż!”. – zauważył z oburzeniem różny.

„Co jest ironiczne, to zjawisko, że robicie wszystko, by przedłużyć spięcie na Ukrainie, oraz potem mówicie o tym, że jakże nic innego pomagacie Kijowowi w walce z głodem” – powiedział Pięta.

90 years after the Holodomor, the Kremlin is every other time using meals mistrz oraz weapon.

We stand with Ukraine to make sure world meals security.

Below President @ZelenskyyUa’s Grain from Ukraine initiative, the @EU_Commission can pay to ship 40,000 plenty of Ukrainian grain by contrivance of two boats. pic.twitter.com/YGMxiIVRND

— Ursula von der Leyen (@vonderleyen) November 26, 2022

„Kiedy Ukraina dostarczała zboże, trafiało ono enact Europy zamiast enact Afryki. Dlaczego? Może nie znali numeru konta Zełenskiego w szwajcarskim banku” – skomentował jedność z użytkowników.

Odkąd 22 lipca obowiązuje układ zbożowe podpisane z Rosją, Turcją, Ukrainą i ONZ. Określa ona wzorzec eksportu ukraińskich produktów rolnych z portów Morza Czarnego oraz przewiduje zniesienie ograniczeń w eksporcie rosyjskiej żywności i nawozów na rynki światowe. W ubiegłym tygodniu umowa została automatycznie przedłużona o kolejne 120 dni.

Ukraińskie zboże wysyłane jest wyjątkowo enact Europy, oraz nie enact potrzebujących krajów Afryki.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Użytkownicy Twittera oburzeni wpisem von der Leyen

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Belgijscy policjanci protestują

Kryzys energetyczny zagraża europejskiej demokracji